Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez működhet így?

Figyelt kérdés
Szerintetek működhet hosszútávon a párkapcsolat egy 20 éves nő és egy 47 éves férfi között?
2020. ápr. 29. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
10 év múlva már nem hinném...
2020. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

A barátokat, de még a haverokat is mindenki a saját korosztályból keresi. Miért hiszik azt mégis ilyen sokan, hogy komoly kapcsolatban nem gond, hogy a pasi kétszer annyi idős??

Mi számít 20 évesen hosszú távnak? Pár hónapig élvezhetitek, hogy összejártok dugni.

2020. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem működhet.


Ismerek olyat, aki megpróbálta. Hátrahagyott egy csupaszív nőt és gyereket, azzal a felkiáltással, hogy "nekem még van jogom a szerelemhez". Összeállt egy huszonéves csajjal, aki kiforgatta a vagyonából és elhagyta.

Most koldusként él, alkoholista.


Persze nem minden lány ilyen, de aki apja korabelivel összeáll, nem normális.


Természeten az a fickó, aki lánya korabeli lányt választ sem az.

2020. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire érett a nő , milyen a felfogása és a gondolkodása. Nem mindenki fogadja el ezt a tényt a mai világban , de ez nem számít ha Te szereted azt a nőt és Ő tényleg viszont szeret . Itt az a lényeg mennyire tud és akar a társad lenni , komolyan , felelőséggel gondolkodni. Te pedig mennyire támogatod őt a jövőjével kapcsolatban. Úgy értem ha még ki akarja magát élni és ilyen csapongó , akkor esélytelen . Ha viszont már tervei vannak és azt látod , hogy azon az úton halad lehet róla szó. Először tudd meg viszont szeret e őszintén, illetve a Te érzéseid is , hogy nem csak fellángolás a fiatalabb felé.

Részemről ha komolyak vagytok azt mondom működhet és nem elitélendő a dolog a korkülönbséget tekintve se. Nekem is mindig az idősebb korosztály volt az ahol meg tudtam magam értetni és velük érzem jól magam.

23N

2020. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szeret a lány és én is őt, ez nem egy múló hóbort, viszont félek az emberek véleményétől, hogy kinevetnek majd és mit fognak gondolni
2020. ápr. 29. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De nektek kellene hinni ebben.
2020. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 es vagyok, ezt nektek egymással tudni kell kezelni és a külvilág nem kellene érdekeljen . A szerelmetekbe nem kellene bele szólnia barátoknak stb-nek . Aki a barátod és a családodnak is ha őszintén kedvelnek és szeretnek ők is el kell fogadnia . Aki meg nem tudja így járt , az kellene érdekelje , hogy boldog vagy . Neked meg ezzel nem kellene foglalkozni
2020. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Családból van akinek működött, unokanővérem 17 volt akkor amikor ismerkedtek, a férfi 41..

6 év telt el, elvannak szeretik egymást.

(Még mielőtt, hogy a pénz miatt.. hát nem állt jól anyagilag, így hogy ketten keresnek egész jól megvannak)

2020. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelki síkon abszolút működhet, viszont nem biztos, hogy a testi szükségleteit ki fogod tudni elégíteni mondjuk 15 év múlva is.
2020. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs , de nőként én nem hiszem, hogy ez hosszú távon működne.
2020. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!