Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben csak lépjek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben csak lépjek le és mondjam, hogy majd jövök?

Figyelt kérdés
Igen tudom,hogy javában tombol a vírus. És azt is tudom,hogy maradjunk otthon. Viszont a barátommal szeretnék találkozni mivel egyszer láttam a karantén ideje alatt akkor is csak fél órácskára. Azt is tudom,hogy ha igazán szeretjük egymást akkor kibírjuk ebben a nehéz időszakban is. Viszont most adott egy lehetőség,hogy láthassam. Mivel elhívott randira. Viszont tudni kell arról,hogy anyum nem igazán szeretné,hogyha találkoznánk mivel ő fél a vírustól. Múltkor is alig engedett a barátommal találkozni. Azt mondja olvassuk/hallgassuk a híreket,hogy mennyire borzalmas a helyzet és ne találkozzunk. Viszont én szeretnék vele találkozni. Igen tudom,hogy otthon kéne maradnom és ölbe tett kézzel várni,hogy csituljanak a kedélyek viszont a barátommal is szeretnék találkozni de anyum nem engedi. Most jön a legjobb része a dolognak miszerint felnőttek vagyunk a barátommal és így sem enged el anyum. Csak mondjam azt neki,hogy majd jövök és menjek el a barátommal találkozni vagy hallgassak rá és üljek otthon a fenekemen amíg csillapodik a vírus?Mindketten 21 évesek vagyunk.
2020. ápr. 29. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Ne kínozd magad. A tágabb ismerősi körömben is azt látom, hogy durván 3-ból 2 ember nem tartja be 100%-osan a korlátozást, köztük én sem. A barátnőm is még 19 éves, a szüleivel lakik, de rendszeresen találkozunk és van hogy nem is nálam, hanem elmegyünk sétálni, leülünk egy padra beszélgetni, ilyesmik. Én a családomtól 100 km-re élek, magamat pedig nem féltem, meló szempontjából pedig home office-ban vagyok.


Nem azt mondom, hogy mindenki menjen el állandóan otthonról és nyalogasson meg idegen embereket, de azért ha egy városban éltek és a személyes kockázatot bevállaljátok, akkor lehet találkozni a pároddal, vagy a nagyon szűk (max pár fős) baráti körrel.


24/F

2020. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sszandika13 ***** válasza:
100%
Én még a szüleimmel élek és most lesz hogy a barátommal két hónapja nem találkoztam. És tanulok, készülök a szakmai vizsgámra a barátom pedig reggeltől estig dolgozik. Szerintem ki lehet bírni. Bár nálunk itt van a nagymama aki 88 éves így ez végett is vigyázunk.
2020. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira érett felnőtt lennél, belátnád, hogy ez a helyzet nem csak rólad szól. Anyukád nem azért nem enged el, mert rosszat akar neked, hanem mert félt téged, magát, vagy esetleg más idős, beteg ismerőst. Mivel vele élsz, hiába vagy jogilag felnőtt, muszáj figyelembe venned, hogy anyukád nem zsarnokoskodni akar, hanem egy kockázatot kizárni.

Más esetben azt mondanám, hogy nem jogosan szól bele, és nyugodtan találkozz a barátoddal. De mivel most különleges helyzet van, gondolj arra, hogy mit kockáztatnál ezzel, és inkább találjatok más módokat a kapcsolattartásra. Máskor is előfordulhat, hogy néhány hónapig távkapcsolatra kényszerültök. Vedd úgy, mint egy próbát, amit együtt kell kiállnotok. Nem lesz könnyű, de szerencsére csak pár hónapról van szó.

2020. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!