Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem hibáztat ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem hibáztat ezért?

Figyelt kérdés

A párommal most tobb helyzet miatt is ritkábban tudunk találkozni.

A vírus miatt csak autóval lehet megoldani hogy be hozzanak ám igazodni kell ehhez az emberhez. Így nyilván nem mindig ér rá ez az ember a párom ismerőse. Volt kisebb hiszti az én részemről is az elején de aztán Meg értettem. Most viszont az anyukám miatt is fent áll ez a helyzet. A párjával ő is találkozni akar és olyankor nekem otthon kell maradnom vigyázni a testvéremre. Volt hogy 2hetig nem tudtunk találkozni ez miatt se meg azért mert ez az ember nem ért rá behozni. Ha tudtunk volna akkor meg anya oda volt. Aztán előre elterveuett egy időpontot hogy együtt leszünk de anya miatt nem tudunk együtt lenni, itthon kell maradnom. Ez már megint nem tetszett neki. Azt mondta elege van hogy ennyi idősen szulohoz kell igazodni. 20evesek vagyunk. Hogy nem tudok neki nemet mondani. Hogx hetekog nem tudnk találkozni holott ez nem csak anyám miatt van. És hogy ez érthető az ő szemszögéből is. De mondom engem nem értesz meg nekem sem egyszerű most. Nem mondok anyának nemet mert jóba voltam vele mindig, nem akarnám cserben hagyni

Mégis Meg nehezíti most ezt az egészet. Azt mondta elege van már. Nem értem miért engem hibáztat. Egy tok rossz érzést ültetett el benned szomorú vagyok hogy így viselkedett. Ez szerintetek se normális?


2020. ápr. 29. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolathoz 2 ember kell, jobb esetben egy lány és egy fiú. Az ő részéről mindent adott de a te részedről semmi. Nekem sem kellene egy olyan kapcsolat amelyik tele van gonddal problémával. Ha Anyud azt mondja maradj otthon akkor az csak az ő érdekeit szolgálja, nem kell bebyszittert fogadnia. Ez csak anyudnak jó, éli az életét és téged a te életedet semmibe veszi. Állj a sarkadra és merj felnőtt lenni, ha egyáltalán jelent neked valamit a barátod.
2020. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a te felelősséged a testvéred hanem anyudé, hiszen az ő gyereke. Gondolkodjatok el pároddal azon hogy valamelyikőtök költözzön oda a másikhoz amíg nincs váge a helyzetn.
2020. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!