Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nehezen bizom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nehezen bizom meg a baratomban es neha nem erzem, hogy szeretne? Hogyan legyek jo baratno?

Figyelt kérdés
3 honapja ismerem, es csak hetente tudunk talalkozni, de akkor 1-3 napot egyutt toltunk. Nem erzem szerelmesnek magam, viszont kezdem megszeretni, de nem erzem, hogy o is ugyanezt erezne, mert nem mondta meg. Amikor nala vagyok akkor a tetteibol latszik, mert habar otthonrol dolgozik, azert neha odajon hozzam es puszit ad, este beszelgetunk.stb. De megsem erzem annyira kozel magamhoz, nem erzem hogy szeretne velem lenni. Amikor nem vagyok nala, akkor is beszelgetunk, de nem sokat akkor sem... Ezert kicsit tavolodom tole. Volt mar, hogy megbantott es veszekedtunk es nekem utana nehez ugyanugy neznem mar ra. Nem volt meg komoly kapcsolatom ezert nem nagyon tudom mit hogy csinaljak, de szeretnek segitseget kerni, hogyan legyek jo baratno. Hogyan bizzak meg benne? Nagyon zavar, hogy nem mondta meg, hogy szeret (nyilvan azert nem mert nem igy erzi) meg egyszer sem hivott meg fel telefonon sem. Nekem ezek az apro dolgok fontosak lennenek. Ha mar ilyen ritkan tudunk talalkozni es nem is olyan reg ismerjuk egymast.

2020. ápr. 29. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Más a szeretet nyelvetek..
2020. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es azt hogyan tudnank osszehangolni?
2020. ápr. 30. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom,hány éves vagy,de mivel írtad,hogy nem volt meg kapcsolatod,gondolom olyan 16-17-18 körül lehetsz. Először is ahhoz,hogy bizz benne,magadban kell biznod. Ugyanis,ha elhiszed magadról,hogy szép vagy kedves és szerethető,akkor egyből nem fogsz azon aggódni,hogy a baratod esetleg megcsal-e. A másik,a fiúk többsége inkább tettekkel vagy kis szivessegekkel,esetleg ajándékokkal szokta kifejezni a szeretetet,nem szavakkal. Lehet,hogy azért nem mondta meg ki,hogy szeret,mert te sem tetted és nem tudja,mit reagálnal rá. Ha szeretnél vele telefonálni,akkor pedig nyugodtan hívd fel és beszélj vele. Együtt vagytok,ezeket a dolgokat nem csak a fiúnak kell csinálnia,hanem neked is. Ha pedig valami bánt vagy bizonytalan vagy,ezeket mind mondd meg neki/kerdezd meg tőle,mert az ezekről folyó beszélgetések tudnak igazán el mélyíteni egy kapcsolatot. Gondold át,amit írtam,remelem,segítettem :)

21N

2020. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!