Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van nagyon sok nő szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nagyon sok nő szar párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megszámolni sem tudom, mennyien panaszkodtak már nekem, hogy milyen elégedetlenek a kapcsolatukkal. Ami valljuk be, nekem csak jó volt, hiszen rendszerint közelebb kerültem ezekhez a nőkhöz. Imádom, amikor egy nő panaszkodik nekem a pasijára, mert tudom, hogy onnantól csak az én ügyességemen múlik, hogy megcsalja-e velem azt, vagy sem. Nem kell mást tennem, csak megadni neki azt, amit a másiktól nem kapott meg.


Tehát végül is szeretem ezt a helyzetet. Ennek ellenére nem értem. Én azonnal szakítanék azzal, akivel nem megy. Ezek meg nem teszik, és van olyan, aki hónapok/évek óta benne van a szarban.


2020. ápr. 29. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Gusztustalan féreg.
2020. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
???
2020. ápr. 29. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
En felrelepek, de soha nem panaszkodom ra. Sot, vedem. Hogy nem az o hibaja, hogy a szexben van az a hianyerzetem, ami miatt szornyu lenne felrugni az eletunket, segiteni nem lehet, de lemondani nem akarok. Kompromisszum. Kell lenni jonak is, ha valaki nem mazochista.
2020. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen "barátság extrákkal" kapcsolatban voltam az ilyen nőkkel.


De sosem mentem bele mélyen a lelkizésbe, mert nem akartam, hogy azt higgyék, akarok valami komolyabbat.


Ezért teszem fel a kérdést itt.

2020. ápr. 29. 21:59
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanannyi férfi van szar kapcsolatban, mert ezekkel a nőkkel vannak. Kettőn áll a vásár.
2020. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

5:

De amikor a férfi a lusta, a férfi az aki nem csinál semmit (pl házi munkát), amikor a férfi az, aki nem foglalkozik eleget a másikkak, amikor a férfi képtelen elköteleződésre, stb-stb, na akkor azt a kapcsolatot a férfi nem éli meg rossznak, csak a nő.

2020. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert inkább áldozatokat hoznak annak érdekében, hogy a menő csávóval maradjanak. Úgy gondolják, megéri.
2020. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert az illető még így is nyújt valami felszínes vagy önző dolgot. Van pénze, jól néz ki vagy ilyesmi.

Érdemes megnézni, hogy itt is a jellemző női kérdések azok, hogy a nők gyökerekkel vannak együtt, a férfiaktól meg azok, hogy csajozzanak be.

2020. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Mert összetatják az emlékek. Mert a nők tűrnek ameddig lehet, így lettek nevelve, ilyen a társadalom. Mert azt hiszik menthető. Mert nem akarnak kudarcot vallani. Millió oka van.
2020. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Biztos van sok dolog amit nyujt neki az a kapcsolat,ami meg hianyzik amiatt megy félre.


Nem hiszem h te sokat jelentettel ezeknek a nőknek.Ők is csak hasznaltak téged.


Nyilván azért nem szakit mert baromi nehéz osszehozni egy új normál kapcsolatot,ugy értem sok ferfi nem alaklmas rá.


Es inkabb nem keresget.


Ez egy titkos de elfogadott dolog.


Kecske is jolakil kaposzta is megmarad .

Problema besororve a szőnyeg alá.


Mindenki magának hazudja a legnagyobbbat.


Ahelyett h alakulnanak egymashoz.


Emberek testileg poligamok,lelkileg meg monogamok.

2020. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!