Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert erzem ilyen rosszul magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ilyen rosszul magam?

Figyelt kérdés
Belso feszultseget erzek. A baratommal kapcsolatban vannak rossz erzeseim. Kicsit bizalmatlan vagyok. 2 honapja vagyunk egyutt es csak ritkan talalkozunk, es napkozben sokszor nincs is idonk beszelgetni amikor nem vagyunk egyutt. Nem vagyok biztos benne, hogy o engem akar. Hogy szabaduljak meg ettol az erzestol? Sokszor megneheziti a mindennapi dolgaimat.

2020. ápr. 29. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos bizalom nélkül semmit sem ér egy párkapcsolat. Akkor gondolom már sajnos adott rá okot hogy megrendüljön a bizalmad... gondold át hogy nem lenne érdemes ezt még az elején lezárni.
2020. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem adott ra okot, csak nem volt meg parkapcsolatom es nehezen mennek ezek a dolgok meg nekem
2020. ápr. 29. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha alapból úgy állsz hozzá hogy bizalmatlan vagy akkor azzal fogod elrontani. Nekem az első kapcsolatomnál ugyan ez volt, a barátnőm mindig bizalmatlankodott meg mindenhez úgy állt hozzá hogy "de mi lesz ha egyszer szakítunk" és mondtam neki hogy így nem lehet hozzáállni mert én hosszú távra tervezek és szeretném ezt a dolgot nagyon is, de ha azt érzem hogy ő nem bízik abban hogy ez lehetséges és fél megbízni bennem akkor nem fog menni ez a dolog. Hidd el többet ártasz ha bizalmatlan vagy. Még nem tett semmit amivel megingatta a bizalmadat szóval előlegezd meg neki. Nincs rá okod hogy ne bízz benne.
2020. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!