Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha megtudnátok, hogy a cuki beceneveket amiken a párotok hív titeket, csak úgymond megörököltétek az exbarátnőtől?

Figyelt kérdés
Az utolsó előtti barátnőnek is egyedi neveket adott és az utolsó exnek is. Engem meg mint kiderült ugyanazokon a neveken hív, mint az utolsót. Úgy érzem nem vagyok semmi különleges a számára. Még annyira se, hogy máshogy hívjon. :(
2020. ápr. 29. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Érthető hogy ez zavaró, de ezek a kis becenevek ösztönből jönnek. Én előző barátnőmet mindig kicsimnek hívtam, és a következőt is valószínűleg így fogom becvcézni mert nekem ez jön magától. Persze ha ennél konkrétabb becenevek vannak akkor az más téma
2020. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kezdek kifogyni lassan a cuki állatnevekből, szóval muszáj a "rotáció" :D
2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan h az en bevenevem örökölte meg az utodom.Beleneztem2a telojaba míg aludt,volt egy görbe ejszakaja. Ki is vágtam mint macskat....ni.
2020. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmit jobb nem megtudni. Szerintem nekem is megvannak a kis genya huzasaim. De a szandek jo, erzem, erzi. Amugy en nem engedtem neki kidobni nehany fontos ex relikviait. Mondtam, hogy dugja el, de a halalos agyig meg ki tudja, nem venne-e elo.

Banom is en, hivjon ugy.

2020. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én szakítanék, mert ez azt jelenti, hogy rám vetíti ki az exét, tehát engem jelentéktelen tucattermék klón pótléknak nézne.


Ez szakító ok!

2020. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi ezt megbeszeltuk már az elején, mindketten kitalaltunk becenevet a másiknak, ez még nehogy már az legyen mint az exe. Bár ő is úgy szólít azóta ahogy én őt. :D
2020. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tőlem az elején kérdezte, hogy tetszik-e nekem ez a becenév, mert illik hozzám... Erre találtam egy képeslapot a szekrényben és az ex ugyanígy írt alá. Hát nem volt kellemes ezt felfedezni.
2020. ápr. 30. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi. Mert vannak olyan, hogy mondjam, klasszikusabb nevek (szívem, cicám, édesem stb.), ami sztem nem feltétlen konkrétan a személynek szól... szóval ha ezen a néven hívta az exét is, hát annyi baj legyen. De ha nagyon egyedi, akkor eléggé zavarna, hogy annyi igény nem volt benne, hogy kitaláljon rám egy másikat.
2020. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ösztönből már én is kimondtam párszor ugyanazt a nevet de nem azért mert az exre gondolok hanem ez jön belőlem. Pedig próbálok figyelni.
2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!