Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lefogyok, nagyobb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogyok, nagyobb eséllyel találok olyan férfit, aki elhagy, ha megint felszedek pár kilót?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 60-62 kg. 72-ről fogytam le. Ez tartható, de még szeretnék tovább fogyni. Most husi vagyok, de jó lenne vékonynak lenni.


Viszont sok férfi csak a vékony női testet fogadja el, kiakad, ha jön a nőnek egy rosszabb időszaka vagy terhes lesz és felszalad pár kiló. Ha eleve husin ismer meg, akkor biztos elfogadja, esetleg ez az ideálja.


Mit gondoltok erről?


2020. ápr. 30. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi ilyen, írom ezt nőként. Én párom se. Betegség miatt elég durván meghíztam, ahhoz képest amilyen voltam,de akkor se voltam.csontsovány.

Nekem feltűnt és most kövér vagyok szerinte még nem, de ugye én tudom mennyit híztam. Ha normális érett gondolkodása van akkor nem hagy ott.


Pasi mellett is lehet tovább sportolni és úgy étkezni ahogy eddig.

2020. ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont sok férfi csak a vékony női testet fogadja el"

Ez hülyeség. Ugyan úgy mint a tűsarkú. Nem miattunk csináljátok, hanem magatok miatt.

A férfiak többségét nem érdekli a súlyotok, csak ha extrém az átlaghoz képest (akár plusz akár mínusz). Akit meg valóban érdekelsz azzal hidd el nem akarsz együtt élni.

2020. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha egy férfi elhagy azért, mert a tested időlegesen vagy végleg megváltozik, bármi miatt, akkor azzal össze se gyere inkább. A szeret, az TÉGED szeret, nem a tested egy állapotát, részét vagy formáját.


Vagy ha már ráncos leszel és öreg, akkor elhagy? Akkor az annyit is ér.

2020. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szép válaszok. Kár, hogy három van belőlük, a hasonló kérdéseknél az olyanokból meg dunát lehet rekeszteni, hogy "mindegy, csak vékony legyen" "hadd játsszam már csontokkal". A kedvencem, ha egy nő azt írja hogy a férje elhanyagolja, nincs szex, első kérdés: "mennyit híztál?" És még folytathatnám a sort.

Kérdező, van olyan férfi akit ez nem zavar, és van olyan, akit ez zavar, csak esetleg nem mondja.

Szerintem fogyókúrák helyett keress egy olyan egészséges életmódot, amit tartani tudsz egy életen át, keress olyan mozgásformát, amit élvezel, és szívesen csinálsz, aztán élj úgy, a súlyod meg legyen annyi, amennyi ezzel az életmóddal fenntartható. Fogadd meg ezt a tanácsot egy olyan nőtől, aki egész életében a fogyókúra és a nem-fogyókúra között vergődött, 162 centi vagyok a súlyom 54-68 között ingadozott a szülésig és szülés után 60-80 között.

Mostanra jutottam el oda vénségemre, 42 évesen, egy válás után, hogy kialakítottam egy egészséges életmódot és jól érzem magam benne. Nincs diéta, mégis fogyok, és azt is tudom hogy sosem leszek ezzel sovány, mert a súlyom ott fog megállni ahol számomra fenntartható. Edzem is és minden pillanatát élvezem. Nem számolok kalóriákat, ésszerűen csinálom. Bár lett volna ennyi eszem fiatalon.

2020. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Pár kiló ≠ 10+ kiló

Rosszabb időszakban meg nem kötelező hízni.


Nem párkeresési szempontból, de azt kellene felfogni, hogy a súlyingadozásból nem szabadna rendszert csinálni ilyen mértékben. A bőröd szarrá fog menni és az egészséged is kockáztatod. Amellett hogy nincs is jobb mutatója annak, hogy szar az életmódod és valamit nagyon szarul csinálsz, mint az, hogy képtelen vagy megtartani a súlyod. Szóval vagy beállítasz magadnak egy életmódot, amit életed végéig csinálsz, vagy fogyózol és jojózol, ahhoz meg sok sikert.

2020. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
160/75 voltam, mikor összejött velem a párom. Most 67 vagyok, de azt mondta, hogy ha meghízom 90 kilóra szülésnél, ő akkor és szeretni és kívánni fog.
2020. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha csak a találkozásunk idejére fogynál le, aztán visszahíznál, az elég kiábrándító lenne. Sajnos ha 10-15 kiló plusz után már nem vagy kívánatos, azzal nem tud mit tenni egy férfi...
2020. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nem jojózok, sehol nem írtam ilyet. Volt két rossz időszakom, ez tény. Egyszer 16 évesen, amikor az akkori kamu baráti társaságomból egy lánnyal összevesztem és emiatt kiutáltak, akkor még nem tudtam kezelni a gondokat, pótolni akartam a barátokat és sajnos kajával tettem. 18 évesen egy szakítás után lefogytam, csinos voltam. Aztán 21 évesen szintén nagyon mélyponton voltam, családi gondok, rossz párkapcsolat, egyetemi gondok... Kajába menekülés, hízás. Azóta megint lefogytam. De szerintem ez nem jojó, és ja, nem "kötelező" hízni, de akkor nem tudtam jól kezelni a gondjaimat, nem tudtam megoldani, fiatal voltam.


Terhes viszont biztos, hogy többször is leszek, akkor mindenképp hízni fogok, ez elkerülhetetlen és nem is arról szól ez, hogy a férjemnek tetsszek.

2020. ápr. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!