Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becézés (Örök kérdés) Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becézés (Örök kérdés) Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, becézni én nem nagyon szeretek. Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés

Viszont párom a kapcsolatunk elején nyuszi, manó és egyéb neveket használt amire én Férfiként valahogy nem tudok hallgatni, és nem is szeretem. Jobban tetszene ha a nevemen és annak becézésén nevezne.

Ki hogy van ezzel?

Válaszokat előre is köszönöm. 25/f


2020. ápr. 30. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj. Valaki szereti ha becézik, van aki nem. Szerintem mondd meg nyugodtan, hogy hogyan szeretnéd, ha szólítana.


33N

2020. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi csak mások előtt szólítjuk nevünkön egymást, vagy ha mérges vagyok, nem beszéltük meg, de így alakult ki.

Ezek a becenevek szeretetből jönnek és nem direkt, és akiknél ez valóban így van, azoknál egészen egyediek születnek. :)

2020. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Furának találom, de nem biztos, hogy más is így vélekedik, hogy a kapcsolat legelejétől becéz. Szerintem ehhez jobb megismerés kell, de lehet, hogy a lánynak ilyen a jelleme, ami nem baj.

Ha Te nem viszonozod (mennyi idő után?), akkor könnyen azt hiheti, hogy nem szereted, tehát képtelen vagy alakoskodni, holott ettől függetlenül nagyon szeretheted.

Beszéljétek meg, hogy nem lesz-e baj, ha megmarad a mostani szokás: ő becéz (és elviseled), Te pedig nem (és tudatosítja magának, hogy tiszta szívből szereted).

Ffi.

2020. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én mindig becézek, ez nálam zsigerből jön. Nekem például az lenne a fura, ha a szerelmemet a keresztnevén szólítanám, olyan "ridegnek" érezném az egészet. Persze azzal sincs semmi gond, ha valaki nem becézős, akkor ezt a barátnődnek el kell fogadnia. Ezzel együtt neked is el kell fogadnod, hogy ő meg máshogy van bekötve.
2020. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok közös nevezőre jutni. :)
2020. ápr. 30. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem a feleségem sok év elteltével is, vagy a keresztnevemen szólít, vagy "apucinak", holott nem vagyok az apja. Viszont vannak gyermekeink. Én birtokosjelzővel szólítom őt (pl. Katikám, Kati drága). Már fel sem tűnik.
2020. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a muccs és a muci / muckó van! Ő kezdett így hívni, engem nem zavart és én is úgy hívom. Már a lányom is muci!

Manó, nyuszim pl engem idegesítenének!

Sztm nyugodtan mondd meg neki, hogy téged ez zavar 🙂

2020. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!