Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
A pasim fél órát késett az eljegyzésünkről igaz csak ketten voltunk nem volt nagy családi esemény. Nem szólt csak akkor amikor végre odaért akkor magyarázta meg a dolgot otthon volt egy-két elintézni valója ami miatt nem tudott időben odaérni. Egyébként is késős típus.
2020. ápr. 30. 09:40
 1/10 A kérdező kommentje:
és az autó persze pont akkor nem akart elindulni (kicsit pechesen indult)
2020. ápr. 30. 09:44
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Szinte mar ilyeszto, h vannak emberek akik egy ennyire magan lelkuletu esemenyt is ide irnak ki...!

Nincs novered vagy igazi baratnod aki meghallgatna? De szuleid is sokat tudnanak segiteni ok gondolom mind kettotoket ismernek...

Csak azert mondom neked ezt mert itt nem tudod ki ir neked de sok a manipulativ rosszindulatu ember!

2020. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előre megbeszélt eljegyzés? Milyen romantikus. Látszik, hogy a pasinak nem fontos, gondolom nyafogsz érte már egy ideje.
2020. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na latod...errol beszeltem...
2020. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha vki megkér vkit, akkor nincsenek megbeszélt idöpontok

A pasi pl kitalàlja hogy egy kirandulas alkalmàval a hegytetején elövesz egy gyürüt meg hasonloan müködik.


Vagy ti megbeszéltétek hogy holnap x orakor megkér?:D

2020. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A helyszin meg a wc es konyha közti folyoso?:)
2020. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy aznap fog megkérni mert utalt rá többszür is és a gyűrűt is együtt vettük meg
2020. ápr. 30. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Vannak bajok fejben... Csak nekem fut végig a hideg a hátamon ettől az előre megtervezett baromságtól? Mégis mi értelme van ennek így? Ha előre meg akarjátok tervezni, hogy összeházasodtok akkor minek kell eljátszani a nagy meglepetés lánykérést?

Egyébként meg kicsit sem fontos dolog. Semmit nem jelent az eljegyzés. Ne álljunk már úgy hozzá mintha egy életmentő műtétről késett volna.

2020. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor màr minek kell megkerjen hisz a gyürünel is ott voltàl. Ez màr el lett döntve.


A megkérés az az amikor a ffi megkerdezi hogy hozzà mennél e. Es te vàlaszolsz.

Minek kéne megkerdezni ami màr eleve el van döntve. Joforman magadnak vetted a gyürüt is az csak egy dolog hogy ö fizette. Nem ö nezte ki nem meglepetes es nem krealhatott hozzà ö maga köritest sem.


A sracnak van bàrmibe is beleszolasa amugy?

2020. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkabb ez nem eljegyzés hanem eljegyeztetetted magad.


Hal eg nekem ilyenben nem volt részem.

Az en pàrom elötte valo nap mikor rejtegette a gyürüt amiröl nem tudtam folyamat zavarban volt es nagy erös pasi letere ugy viselkedett velem mint egy kisfiu, félénken, en voltam aznap az "ur a hàzban"nem is értettem mi lelte, masnap elvitt egy olyan helyre ahol még soha nem voltunk, full piros fejjel elöhuzta a gyürüt, halàlosan izgult mit vàlaszolok, es amikor ihent mondtam megkönnyebbült es könnycseppjei is lettek. Espedig tényleg egy hatàrozott Férfi es hihetetlen volt ezt megtapasztalni töle :)


Nàlunk ilyen volt.

2020. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!