Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás nélkül minden éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás nélkül minden éjjel azt álmodom, hogy szakít a párom, alig tudok aludni?

Figyelt kérdés

Sok sok éve vagyunk együtt, volt egy nagyon nehéz időszakunk amikor ő szakított és külön voltunk 3 hónapot, de utána rendbehoztuk a dolgokat és együtt vagyunk azóta is. A szakítása teljesen jogos volt, egy féltékenykedős hisztérika voltam, viszont eljártam pszichológushoz, rengeteg önismerettel foglalkoztam, olvastam könyveket a témáról, nagyon sokat fejlődtem és ezt ő is mondta. A kapcsolatunk mostanában szuper, nincs vita, nincs rossz hangulat, jó a szex, olyan, mintha az a kezdeti nagy szerelem visszatért volna. És a részéről is, mert olyan bújós és szeretgetős, mint az elején.

Mégis amióta szakított azóta azt álmodom minden éjjel (vagy nagyritkán minden 2. éjjel), hogy szakít és rettentően fáj. Azóta is ez megy mióta újra vele vagyok.

Arra kelek fel, hogy szorít a mellkasom, nehezen veszek levegőt és sírnom kell. Rettentően élethű és egyszerűen félek elaludni már.


Mit tudnék tenni?


23L-24F


2020. ápr. 30. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ez szorongás. Keresd fel a pszichologusodat.
2020. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szakitás óta mennyi idő telt el?
2020. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 hónap.
2020. ápr. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!