Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy boldog egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy boldog egy párkapcsolat ha szegénységben kell élni?

Figyelt kérdés

Számolgatni a pénzt hónap végén nincs megtakarítás meg kell nèzni mit mennyiért kell venni és stb.


Mindketten dolgoznak csak sajnos rossz környék...


2020. ápr. 30. 15:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább lehet, mint egy rossz párkapcsolatban gazdagon.
2020. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Én számolgatós környezetben nőttem fel, kitörtem, jól keresek, nem szeretnék így leélni egy életet. Ha a környéken nincs normális munkalehetőség, akkor miért nem opció a költözés? Nekem az volt..
2020. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Költözéshez is pénz kell,és esélytelen százezreket félretenni kaucióra és magára a költözésre. Sokan tanácsolják ezt de gyakorlatban nem megoldható,max. ha hitelt vennének fel de az már igyis van egy. Családi okok miatt nekik.
2020. ápr. 30. 15:28
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nehéz. Ha nincs miből feltöltődni, egy moziba elmenni, néha nyaralni, élményeket szerezni, akkor könnyen elszürkül a kapcsolat. A végén egymást hibáztatják a nélkülözésért.
2020. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem saját magamról van szó de jo ismerőseim ,főleg a lány.

Diplomája is van de ismeretsèg nélkül nem talál benne állást, így meg kereskedelemben dolgozik.

2020. ápr. 30. 15:34
 6/31 anonim ***** válasza:
36%
Egyik se kapja meg a garantált bérminimumot? Ha megkapják, abból ketten simán meg lehet élni. Csak az a nem mindegy, hogy mik az igények.
2020. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Minimálbért kap a lány a férfi Nemtudom mennyit. Igények? Lakni valahol számlák és ennivaló. Autójuk nincs. Csak rossz családi háttér az egyiknek amiatt van a hitel.
2020. ápr. 30. 15:36
 8/31 anonim ***** válasza:
55%

Most majd 10-ből 9-en jönnek a szokásos, kamu, gagyi dumával, hogy:


- A szüleim szegényen, de boldogan neveltek engem, meg a 8 tesómat...

- A párom munkanélküli, én meg drogos voltam mikor összejöttünk. Elvégeztünk egy internetes OKJ-s Bróker - Sebész tanfolyamot, és most van 9 cégünk.

- Igen, csak lovecshyy legyen, vágodh?



Valójában: SOHA! NEM!


Kaja, számla, lakhatási gondok. A gyereknek doki, cipő, kaja kell, fizetni a sulit,... Nincs nyaralás, vagy max. anyósékhoz, Mucsaj - külsőre, az alföldre, a tehénszart rugdosni.


Pénz kell a boldogsághoz.



Na, lehet lepontozni, tinitrollok!

2020. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%

"A kérdező kommentje:


Nem saját magamról van szó de jo ismerőseim ,főleg a lány.


Diplomája is van de ismeretsèg nélkül nem talál benne állást, így meg kereskedelemben dolgozik."


Mert buta!


Sereg/rendőrség.


Biztos meló, lakás, fizu, előre lépés, tanulás, TB, nyugdíj,... ölni mindig kell.

2020. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%
Régen igen, ma már nem. És főleg nőknek ne higgy, mikor azt mondják, hogy "lehet".
2020. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!