Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, szakítsak vele, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt barátommal. Mostmár együtt is élünk. Régen szívvel reagálta lányok képeit, de mióta szoltam, hogy zavar abba hagyja. Sokszor internetezés közben mondja, hogy de szép ez meg az a lány. Meg régen állandóan mondta, hogy exeivel miket csináltak stb. Mostmár csak nagyon ritkán. De ami nagyon zavar, hogy lányok történeteit szívvel reagálja be. Hiába mondom, hogy zavar.

2020. ápr. 30. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magadnak kell eldönteni, hogy letűröd-e, vagy nem. Ha igen és megbékélsz vele, akkor ne tegyél semmit. Ha nem egyezik semmiképp a meggyőződéseddel, akkor szakíts.
2020. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
szakits,én nem türném egy tahó.
2020. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha szóltál,hogy ez téged zavar és ezek után is képes rá, akkor magasról tojik rád :( Szerintem jobb, ha hagyod, de te tudod,hogy ez neked mennyire fér bele.
2020. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha őt nem zavarja, hogy téged ez zavar, akkor zavard el...


Na de most komolyan. Mit nem ért ezen? Sajnos nem lesz jobb. Szerintem alacsony az önbecsülése, és kompenzál

2020. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem fogja fel ez téged miért bánt, akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme.
2020. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolhatod komolyan, hogy egy ilyen apró, számodra zavaró szokás miatt szakítasz a barátoddal. Nem lehet, hogy te egyébként nem is szereted igazán? Szinte senki nem talál olyan társat, aki tökéletes, aki mindenben passzol. Ha ilyet keresel, álmokat kergetsz. Szívecskézni nők képeit a neten totálisan ártatlan dolog. S ha találsz valakit, aki ilyet nem csinál, az majd az orrát piszkálja az asztalnál, vagy egész éjszaka a ketrecben motoszkáló kisállatokat tart, vagy horkol, vagy állandóan izzad a tenyere, vagy sörre költi a kosztpénzt, stb. El kellene döntened végre, hogy hús-vér társat akarsz-e a tökéletlenségeivel, vagy továbbra is a kamaszos álomvilágban akarsz élni.
2020. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a szint inkább tininkategóriába való. Gyerekes éretlen a gondolkodásotok.


Nem mondom, hogy emiatt szakítani kéne, mert tapasztalatnak jó, de azt be kell látni, hogy nem együtt fogtok megöregedni... 😃

2020. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát engem is zavarna, ha más nők képeit szívezgeti vagy egyátalán likeolgatja. Tiszeletben kell tartani a másikat. Mindig azt mondom gondoljon bele hogy esne, ha fordítva történne ugyanez. Szerintem nem fér bele, ha te többször is mondtad neki, hogy zavar és továbbra is csinálja add ki az útját.
2020. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!