Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkereső oldalról jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalról jöhet csak úgy email, ha az illető már letörölte magát?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok, eddig nem kételkedtem a barátomban, sőt úgy gondoltam/gondolom, hogy nagyon szerelmes belém, és egyszerűen imád.

Mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, és mióta hivatalosan együtt vagyunk (3 hónapja), azóta letöröltük magunkat.

Történt viszont, hogy pár napja együtt néztük a laptopját, és feljött egy email értesítés. Csak annyit láttam, hogy egy másik (tehát nem az, ahol ismerkedtünk) társkereső oldaltól kapott levelet. Amikor megkérdeztem, hogy mi volt, hezitálás nélkül azt mondta, hogy anno több oldalra regisztrált, és hiába törölte magát mindenhonnan és iratkozott le az értesítésekről, még mindig van, hogy kap ilyen spameket. Ez ennyiben maradt. Később megnéztem az emailjeit, azt törölte amit akkor láttam, viszont volt ott még egy áprilisi és egy februári levél. Az volt benne, hogy "nézd meg a mai ajánlatunkat számodra", a másikban pedig, hogy "xy megnézte az adatlapodat, ha tudni akarod, hogy ki volt, akkor lépj fel". Ez jelentheti azt, hogy tényleg csak ilyen kamu spam leveleket kap az oldaltól, hogy esetleg felkeltse az érdeklődését és újra fellépjen/regisztráljon?

Vagy ilyen nincs, ha egyszer törölte magát, akkor nem küld több levelet hónapok múlva is a rendszer, és valójában megcsal?

Gondoltam arra is, hogy amikor legközelebb odaadja a laptopját, akkor kérek jelszóemlékeztetőt az oldaltól, és ha neadjisten nem azt írja ki, hogy ilyen email alatt nincs regisztráció, akkor be is lépek a fiókba.

Mit gondoltok?


Köszönöm szépen!

24/N



2020. ápr. 30. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2020. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Inkább csak akkor, ha csak hibernálta magát, akkor néha piszkálják, hogy térjen már vissza.


Egyébként spam sajnos mindig előfordulhat, de én olyan helyről nem nagyon kaptam, ahonnan töröltem magam.

2020. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen emailokat akkor kaptam mikor fent voltam. Mikor letöröltem magam, akkor kaptam egy utolsó emailt, hogy töröltem a fiókom és ennyi. Több oldalon is fent voltam, sehol nem küldtek törlés után semmit.
2020. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha rendszeresen jön egy helyről akkor általában él a fiók,de én is voltam úgy hogy letöröltem,de valamiért nem szűnt meg, fél év múlva simán beléptem,élt a fiókom.

Az is lehet hogy van akivel sokat csevegett anno, és néha belép csevegni,de nem akarja hogy tudd hogy más nőkkel ,lányokkal is cseveg.

2020. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát elég gyanús, hogy nem törölte magát mindenhonnan..
2020. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Tedd be spam mappaba

Amugy en rendszeresen kapok egy ilyen oldalrol levelet ugy h soha nem voltam regisztralva. Hasonlo a szoveg is.

Valazeg egy masik regisztracional engedelyeztem h kapjak ilyen uzenetet.


Masik h ne ellenorizgesd mert nagyon hamar ki fog vagni teged. Senki nem szereti ha a csaj ilyen!!!

2020. máj. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nő vagyok, akiből ugye negyed annyi van az ilyen társkeresőkön, mégsem volt rá példa, hogy törlés után kaptam volna emailt, vagy bármi féle értesítést a törölt oldalról.
2020. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Eszem ágában nem volt ellenőrizgetni, a szemem láttára kapta az emailt. Az hogy utána megnéztem, hogy mi volt az pontosan, az a szívem joga. Ha nincs titkolnivalója, akkor nem fog amiatt kivágni, mert kapott egy gyanús levelet, én pedig szerettem volna többet tudni róla. Ha pedig van titkolnivalója, akkor szerintem itt nem ő lesz az, akinek joga lesz felháborodni. Lehet szeretni és tisztelni a másikat, de nem kell vakon mindent elhinni, mert abból óriási pofára esés lesz. Fordított esetben 100%, hogy a pasik is ugyanolyan kíváncsiak lennének, hogy a barátnőjük vajon miért kap levelet társkereső oldaltól. És nem akadnék ki, ha a saját megnyugtatása érdekében utánanézne, mert nincs titkolnivalóm, és eléggé fontos számomra a kapcsolat ahhoz, hogy akár tudjon mindent is rólam, csak ne legyenek kétségei.


Többieknek köszönöm!

2020. máj. 1. 11:09
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az előző a 6-os válaszolónak szólt.

Kedves 7-es, Neked is köszönöm!

2020. máj. 1. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem B.G. a monogrammja a pasinak?
2020. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!