Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

A barátom külföldi, eddig egy hétre látogattam meg, de most megkérdeztem, hogy legközelebb mehetek-e hosszabb időre, kb. két hétre. Azt mondta, hogy igen de lehet, hogy pár napra hazamegy maj. (Amúgy a szüleivel lakik). Kérdeztem, hogy miért, azt mondta hogy nincs rá oka, csak lehet hogy szeretne egyedül lenni egy kicsit. Vannak egy kicsit autisztikusabb vonásai egyébként, mert nagyon ragaszkodik a megszokott környezetéhez, meg szociális fóbiája van (otthonról dolgozik és alig szokott kimenni, amikor meg muszáj akkor eléggé szorong).

Mondtam neki, hogy ez nagyon rosszul esik, meg hogyan akar a jövőben összeköltözni, ha két hetet sem bír ki (ő mondta, hogy szeretne velem lakni) - azt mondta, hogy az más, mert akkor ott lesznek a saját dolgai stb, meg hogy nem is biztos, hogy hazamenne közben ha kimegyek 2 hétre, csak szeretné, ha nyitva lenne ez az opció.

Ez érthető, de ettől még rosszul esik. Azt el tudom fogadni, hogy valaki ilyen, meg írtam hogy vannak problémái, de nem tudom, hogy tényleg emiatt van-e.


2020. ápr. 30. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem esett jogosan rosszul, hogy nem veszed le, hogy ő nem akar tőled semmi komolyat.
2020. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minden nap órákat beszél velem, és azt mondta, hogy szeretné ha mellette lennék, meg hogy nagyon különleges vagyok a számára és többször mondta már, hogy szeretne összeköltözni, de nincs pénze saját lakásra, azt meg nem engedi, hogy én finanszírozzam.
2020. ápr. 30. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose a szavakat, hanem a tetteket nézd.
2020. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de amikor ott voltam, akkor egyszer sem akart elmenni, és azt mondta, hogy nagyon boldog velem. És tényleg nem tud jelenleg saját lakásba költözni.
2020. ápr. 30. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnam, hogy ebből a jovoben bármi komolyabb is lenne. A barátod, pont a fobiaja miatt választotta ezt a kapcsolat módot, amit eltek éppen. Írogattok, de nincs az idő tobbsegeben komolyan szociális érintkezés, elvaras, és ahogy egy 'hosszabb' időről lenne szó, rogton menekül. Soha nem fog veled összekoltozni, és egészseges emberkent neked is jobb így, mert az online téren kivul meg par nap talalkakon kivul ilyen emberrel nem fogsz egészséges kapcsolatot megelni.
2020. máj. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!