Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkényeztettem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényeztettem a barátomat, sokszor azt érzem, hogy nem veszi semmibe sem azt, amit csinálok, minden teljesen természetes neki. szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még nem élünk együtt a párommal, ehhez képest folyamatosan én főzök-mosok rá, takarítom a szobáját, segítek neki amiben tudok, illetve amiben szüksége van rá. Viszont egyre természetesebb neki az, hogy én mindent megcsinálok, nem értékel semmit, sőt, egyre több mindent vár el tőlem. Próbáltam vele tisztázni a dolgokat, de nem jártam túl nagy sikerrel...félre ne értsétek, nekem ez nem teher, viszont szerintem van egy határ, amit ő már igencsak átlépett az utóbbi időben.
2020. máj. 1. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő mit nyújt neked "cserèbe"? Amúgy meg ne csináld meg ne nyald ki a S..gèt. nem azèrt mert teher lenne, hanem mert egyenes úton haladsz az ingyen bejárónősèg felè. Ès mèg csak együtt sem èltek. Mi lenne akkor? Átmèsz hozzá főzni, most I, takarítani? Jesszus ne már.... Az mèg ok hogy besegítesz ebbe-abba, de túlzásokba ne essünk. Ha most nem állsz le ezzel, akkor kèsőbb csak rosszabb lesz.

Ès nincs olyan, hogy de elvárja, meg nem jártál sikerrel, mikor ezt meg akarod beszèlni vele. Állj már ki magadèrt, a jó Isten áldjon meg! Nem vagy cselèd, ès kèsz. Ha ez neki nem tetszik akkor keressen mást, aki tisztára nyalja a hátsóját. Ilyen egyszerű. Te nem veszítesz semmit.

2020. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van mindenben. Köszönöm a választ!
2020. máj. 1. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Elég hülye vagy, ha mosol, főzöl, takarítasz rá. Ne légy a csicskája.
2020. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Szívesen, remèlem sikerrel fogsz járni. Sajnos sokan beleesnek ebbe a hibába, hogy görcsösen meg akarnak felelni a másiknak, aztán már csak azt veszik èszre, hogy lassan "megszakadtak", de se èrtèkelve nincs, se nincs viszonzása. Ès teljesen alárendelikmagukat a kapcsolatban. Aztán kezdik kapizsgalni, hogy valahogy nem jó úton megy, de nem mernek változtatni, nem mernek fellèpni, mert jajj mi lesz ha megharagszik, meg így már nem fog szeretni, meg szakít meg bla bla. De itt jön el az a pont, hogy átgondold, neked ez így jó, te azt kapod ebben a kapcsolatban amire vágysz? Olyan ember kell neked, aki ingyen szolgát akar belőled faragni, állandóan istapolnod kell, mert olyan teszetosza, hogy mèg a saját szennyesèvel sem bír el? Cserèbe nèmi szeretetmorzsáèrt? Hosszú távon el tudod így kèpzelni az èleted? Ès máris rájössz, hogyha nem tudjátok ezt megbeszèlni, nem tudtok változtatni, kompromisszumot kötni, akkor igazából nem is veszítesz semmit a szemèlyèvel. :) Mert nem ő az embered.

Kell, hogy neked is legyenek igènyeid, elvárásait a másikkal szemben, ne csak az legyen, hogy te akarsz mindenben maximálisan megfelelni a másiknak. Mert így csak hosszú boldogtalan hónapok, èvek várnak rád.

2020. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Én az ilyen embernek egy poharat nem tennék arrébb, akinek természetessé válik az, hogyha az ember jó hozzá. A másik fele meg tényleg az, hogy ő mit tesz érted, hogy te így állsz hozzá? Mert ha semmit, akkor úgy fog kezelni téged, mint egy szolgát, aztán majd mikor már nem fogod neki megtenni azt, amit eddig, majd akkor vagy elfog küldeni a p**ba, vagy pedig komoly szinteken követelőzni fog és számon kérni, hogy miért nem teszed meg.
2020. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

"félre ne értsétek, nekem ez nem teher,"


De! De igen is teher neked. Hogy a pitsába ne lenne teher egy lusta here után ganajozni? Meg nem jártál sikerrel? A kis csicskája vagy, persze, hogy nem akarja, hogy ez megszűnjön. Egyébként sincs mit tisztázni, mert aki ilyen, az nem fog változni, ha fejre állsz akkor sem. Max ideig-óráig tetteti. Szóval vagy elfogadod, hogy a cselédje leszel egész életedben, vagy dobbantasz és keresel egy normális embert.

2020. máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!