Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek rosszfiú?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek unalmas vagyok. Odafigyelek az igényeire, törődöm vele, de sokszor dühös rám ezekért, mert szerinte túl jófiús. Az sem tetszik neki, hogy jó tanuló vagyok az egyetemen. Meg hogy a járvány előtt jártam diákmunkára.

Nem igazán tervezek bűnöző lenni, valahonnan meg kell pénz. A közös programokat is én fizettem, amíg ki lehetett menni, akkor nem volt baj, hogy munkából van. A beszólogatás, meg a verekedés sem az én stílusom. Egyszer karriert is szeretnék, meg amúgy is fontosnak tartom a műveltséget, ezért tanulok sokat, de ettől még rá is van időm. Mit kellene másképp csinálnom, amitől férfiasabb lennék, de nem kellene feladnom mindezt?



2020. máj. 2. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Ne akarj "rosszfiú" lenni, inkább válasz egy hozzád való lányt!
2020. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

2x jól elvered szívlapáttal, ha nem főz normális ebédet.

Az ilyet állítólag értékelik.

2020. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Húzd meg valamelyik barántnőjét. Garantáltan te leszel a rossz.

Szerintem amúgy csajt kéne válts, nem az egyéniségedet kifordítani a kedvéért.

2020. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Úgy kezded, hogy barátnődet kivágod a p-be, azt nem érdekel mit magyaráz. Az életed hátralévő részében meg nagyívben lszrod a nőket, az érzéseiket, mindent amik velük kapcsolatosak. Ha jön jön, ha nem nem, de semmiképp se táplálj érzelmeket, mindig tudj kilépni mindenhonnan mindenféle szívfájdalom nélkül. Ha beszól, vagy érzelmileg elkezd manipulálni, nyugodtan pofán is vághatod. Egyenlőség van. A véleményük meg egyenlő egy marék lepke fingjával.
2020. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

"Az sem tetszik neki, hogy jó tanuló vagyok az egyetemen."


Szerintem mehet a Banhammer a barátnődre.

2020. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem írtad, hány évesek vagytok, de a leírtak alapján a barátnőd megrekedt valahol 14-15 körül. Akkor menő ez a rosszfiús hülyeség, később már olyan férfit keresnek, akinek építő céljai vannak, nem romboló. Legalábbis azok a lányok, akiknek sikerül felnőni. Mintha nála ez kimaradt volna.
2020. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de ennél értelmesebb nőt is kifoghattál volna. Gyanítom, hogy troll vagy és az a cél hogy szidjuk a nőket, hogy nekik csak rossz fiú kell, de legyen már eszed. Az összes nőismerősöm büszke a pasija eredményeire, és arra, hogy diákmunkázik és céljai vannak. Ha igaz a sztori, te valami ostoba, proli libát fogtál ki, ami a te színvonaladat is mutatja kicsit.

Ja, és még valami, ha úgy akarsz rosszfiú lenni, hogy megváltoztatod magad, akkor messzebb vagy a rosszfiúságtól, mint gondolnád.

Amúgy az ilyen kis görcsök lesznek rosszfiúk helyett nőgyűlölők majd egy idő után, mert nem tudnak rendesen választani, alacsony az önértékelésük és egy kapcsolatban is ezt kapják, aztán sírnak itt, hogy minden nő egyforma. Pedig nem.

2020. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A nőknek nem a bűnöző, bmw-s, szögesdróttetkós suttyók kellenek (már a normális nőket értem ezalatt). Hanem a határozott, mégis asszertív pasik, akik meg merik mondani, ha valami nem tetszik nekik, ki mernek állni a saját érdekükért, és nem csak pincsiként ugrálnak a csaj körül, lesve az igényeit.

Jobban imponál a csajoknak, ha néha azt mondod, "Bocsáss meg, de nincs igazad, én aztán nem fogok rosszfiút játszani a kedvedért sem!" mintha teljesítenéd minden óhaját, közben meg magadban fortyognál miatta.

2020. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
mond neki, hogy szeretnél domina játékokat játszani! Kikötöz téged, veri a pélódat korbáccsal, megrugdossa, közben azt szajkózza , hogy "nagyon rosszkisfiú voltál!"
2020. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

1. Első sorban a saját érdekeidet nézd, ne hunyászkodj meg a barátnőd előtt.


2. Járj el edzőterembe gyúrni.


3. Mondj beszólogatósabb vicceket.


4. Nézz meg más lányokat az utcán.


5. Hintáztasd az érzelmeit. Generálj a semmiből veszekedéseket, drámázásokat.

2020. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!