Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimat érdekli az exe még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat érdekli az exe még mindig?

Figyelt kérdés
Mi 7 hónapja vagyunk együtt és szeretjük egymást. Az exével 3 évig jártak ,egy ideje már szakítottak es azt mondja , hogy már nem szereti őt és feldolgozta teljesen és engem szeret csak. De már 2-3x a kapcsolatunk alatt megkereste őt Facebookon, hogy megnézze feloldotta -e őt a csaj a tiltásból meg azért,hogy megnézze,milyen képeket tett fel stb.- ezt mondta, de állítólag csakis kíváncsiságból, nem azért mert hiányozna neki. Azt mondta, egyébként sose jönne vele össze újra, csak 3 évig vele volt és kíváncsi, ennyi az egész...Szerintetek ez normális? Ti megnéztétek az exetek profilját?

2020. máj. 2. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Én meg szoktam nézni az exeim profiljait mondjuk fél/1/2 évente, ha eszembe jut. Még azét a csajét is, aki 16 volt, én pedig 17, akivel elveszítettem a szüzességem. (Ő már nem volt szűz, nem is volt egy hű de nagy kapcsolat.) Már vagy lassan 10 éve nem is beszéltem vele, de azért mondom éves szinten eszembe jut és akkor ránézek kivel mi újság.


26/F

2020. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem az a tapasztalatom sajnos, hogy ha ennyire nézegeti az exet a pasi a közösségi oldalakon annak mindig van oka. Sajnos én rosszul jártam, engem átvertek végül. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha annyira nagyon téged szeretne nem érezné szükségét, hogy az exe képeit lesse. Nekem is van exem, nem szoktam nézegetni, telibe tojom mi van vele, mert találtam egy sokkal jobb embert. Ő érdekel, nem a múltam.
2020. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Aki azt mondja, hogy nem nézi meg néha, az hazudik. Ha nincsenek gondok, akkor felesleges jelentőséget tulajdonítanod ennek.
2020. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak alkalomadtán nézek rá esetleg egy-egy exemre, amikor valamiért eszembe jutnak, de én nem is voltam együtt egyikükkel sem 3 évig. A szakítás utáni 0,5-1 évben viszont még sokkal gyakrabban eszembe jutottak, függetlenül attól, hogy kapcsolatban voltam-e vagy sem, és akkor rájuk néztem, hogy mi van velük. Nem éreztem irántuk semmit már, lezártam a múltat addigra, de mégis kíváncsi voltam, hogy alakul az életük a szakításunk után. Aztán ez persze az évek alatt elkopott, ma már tényleg csak akkor nézem meg őket, ha valamiért eszembe jutnak, pl egy közös ismerős kitesz esküvős fotókat, amiken rajta van az ex is, és akkor ránézek, hogy na, lassan 10 éve szakítottunk, mi történt vele azóta?


Szerintem egy szakítást mindenki másképp dolgoz fel és más ütemben történik a végleges lezárás. Ha ők mondjuk 1 éve szakítottak, attól még, hogy túlvan a kapcsolaton, nem fűzik hozzá érzések, még relatíve friss az emlék, és alkalmanként eszébe jusson és érdekelje, mi van vele. Ha egyébként biztos vagy az érzéseiben és a hűségében, akkor ennek nem tulajdonítanék nagyobb jelentőséget. Ha más egyéb dolgok miatt is úgy érzed, hogy még nem tette túl magát az exén, akkor persze aggódnék, de ott nem ez lenne a legnagyobb probléma, hogy kéthavonta egyszer ránézne az adatlapjára.

2020. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megnézem néha az exeimet, de már nem akarnék beszélni egyikükkel sem, nagyon megbántottak. Ettől függetlenül nem haragszom rájuk, kíváncsi vagyok, hogyan alakul az életük. Érdekes, hogy pont a szakítás utáni hónapokban nem tudtam nézegetni a képeiket, mert akkor még borzasztóan fájt volna, de most már semlegesek.
2020. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!