Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyi idő után kell vagy illik bemutatni valakit a családodnak?

Figyelt kérdés
Igazából számomra ez nem lenne fontos mivel a párkapcsolatban nekem nem az én vagy az ő családja számít. De valamiért a nők többségének ez fontos.
2020. máj. 2. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

szerintem 1 hónap után jó ha tul esel a dolgon :D Ha komolyan gondolod akkor ezzel tudod neki megmutatni, azért ennyire fontos a nőknek. Meg vannak akiknek otthon el is várják hogy lássák kivel "Szórakozik" a féltett lányuk :D Nekem anno amikor barátom volt anya mindig el engedett vele akárhova de egy idő után már kíváncsi volt ki csavarta el a fejem. Aztán jóba is lettek nagyon. Jó ha nyitott vagy szerintem.

21/L

2020. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem kell túltolni.


Mikor hazalátogatsz, veled megy, és közlöd, hogy apu, őt nem neked hoztam, ő az én csajom. Most. Még.

2020. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én sosem mutattam be, azt kamuztam neki higy nem kíváncsiak rá, problem solved :D
2020. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Nekem volt olyan barátom akit két hét után behúztam a házba, hogy megmutassam a szüleimnek, mert olyan szerelmes voltam, hogy megakartam mutatni mindenkinek. Volt olyan barátom akit fél év után sem akartam, mert éreztem nem ő lesz az igazi, így feleslegesnek tartottam.
2020. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem kiráz a hideg ettől a bemutatósditól. Nem tudom miért érzem rosszul magam, de én addig tologatom, ameddig csak lehet. Nem a párom szégyellem, ez szimplán csak ilyen furcsa zavart kelt bennem.

Ettől függetlenül ideális szerintem pár hónap múlva, mikor már azért valamennyire biztos vagy benne, hogy hosszabb távú dolog lesz.

2020. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik bnőmet se mutattam be otthon. Bárkit is hozok haza úgyis kibeszélik, meg találnak benne egy hibát ami miatt fújhatnak rá.


Nem szeretném a bnőmet ennek kitenni.

2020. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem illem kérdése. Nálunk mindig megvolt 1-2 hónap után, mert úgy jött ki a lépés. De nekem normális szüleim vannak:D
2020. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekembpont hogy nem. Nem szeretek senkit bemutatni itthon, és én se vagyok kíváncsi a másik családjára.
2020. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ez fontos amikor erzelmileg kotodtem a ferfihoz. Ohatatlan hogy szeretnem ha a tobbi szerettemmel talalkozna.
2020. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!