Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogja érteni valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni valaha, hogy szükségem van a figyelmére?

Figyelt kérdés
Csak akkor mutat figyelmet, ha szexet akar.
2020. máj. 2. 10:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolat vagy szexkapcsolat? Ha az első akkor mi értelme ennek? Ha a második akkor miért akarsz többet?
2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor beszélted ezt meg vele leülve normálisan?
2020. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Házasság, 21 éves kapcsolat. Szerinte elég szex előtt figyelni rám.
2020. máj. 2. 11:25
 4/30 A kérdező kommentje:
Sokszor. Elmondtam szépen, volt, hogy veszekedtem, kiabáltam. Utána megint szépen, többféle módon, hogy a nőknek más igényeik vannak. Szerinte hülyeség, amit mondok.
2020. máj. 2. 11:26
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Házasság előtt is ilyen volt? Mert ha igen ilyen emberre nem hogy nem feküdnék le még utána a házasság. Gondolom nem ilyen volt.
2020. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt. Akkor még volt virág, csoki, évforduló. Most nincs semmi. Állítólag nem érdemlem meg. Mert meghíztam és nem vagyok hajlandó lefogyni. Dagadt vagyok, ez a bűnöm. Pedig rengeteget próbáltam sokféle diétát, de amit lefogytam, simán visszajött. Ő elvárja az erős kajákat, húst, tésztát, rágcsát, édességet. Én meg gyenge vagyok és nem tudok ellenállni nekik. Arra pedig sem időm, sem energiám nincs, hogy három félét főzzek.
2020. máj. 2. 11:49
 7/30 A kérdező kommentje:
Kimerült vagyok testileg, lelkileg. Szerinte ez hülyeség, mert ez a home office, meg itthoni iskola, meg háztartás, meg gyerek lefoglalása nem nagy f dolgok, emellé beférhetne a kert, a sport, a napi legalább 1 szex. Ő semmit nem változtatott a szokásain, illetve annyit, hogy délutánonként most már kijár pecázni, mert i kell kapcsolódni.
2020. máj. 2. 11:54
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Undorító férjed van, már ne haragudj:)

Nem veled van a baj, remelém azt tudod.

Vagyis csak annyi, hogy ilyen ember figyelmére vágysz

2020. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

De, szerinte velem van a baj. Hiszen míg kicsi volt a gyerek, nem intéztem el, hogy a gyerek csendben legyen, mikor ő hazajön. Hogy nem szexeltem vele, nem csábítottam el naponta legalább egyszer. Igaz, azt sem tudtam, este merre van az előre, mert a gyerek éjjelente legalább 6-8x felelt, át kellett menni hozzá. A férjem sosem kelt fel hozzá, hiszen ő dolgozik, én meg csak játszom egész nap itthon a gyerekkel.

Jelenleg 10 éves a gyerek, elvárás most is, hogy csend legyen. Elvárás, hogy ellegyen egyedül is. Ja, és elvárás, hogy ő pecázni mehessen, ha úgy tartja a kedve, illetve minden télen egy francia síút. Természetesen nélkülünk, hiszen neki jár a pihenés. És én mekkora szemét vagyok, mert elrontom az ő szórakozását, mert beszólok neki. És irigy vagyok rá. De nem érti meg, hogy csak én is pihenésre vágyom. Most egyébként s legnagyobb boldogsága, hogy nem kell velünk nyaralni menni.

2020. máj. 2. 13:14
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
21 év után te komolyan azt kérdezed, hogy meg fog-e változni? Soha nem fog. Válj el, jobb lesz neked kettesben a fiaddal, és ha végre nyugalmad lesz, kivirulsz majd, jöhet akár a szuper kapcsolat is. Vagy nem jön, de az se baj, egyedül is jó. Én 18 év után adtam fel a reményt, pedig "dagadt" se voltam. Most egyedül vagyok a gyerekekkel, és egyelőre nem is hiányzik semmilyen tartós kapcsolat. 38N
2020. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!