Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arról mi a véleményetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek, hogy a nőm visszaküld a volt nőmhöz, hogy lássam a különbséget én viszont nem látok különbséget, így vele is szakítok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
XD miaz h visszaküld? :D
2020. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
minden nő egyforma:) mondjuk aki visszaküldene azt biztos elhagynám:)
2020. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2020. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Xdd
2020. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen kérdések mindig csak erősítik azt a gondolatot, hogy olyan, hogy "szerelem", nincs. El nem tudom képzelni az ilyen szituációkat, nem is tudom ki a legrosszabb benne.


A Kérdező aki "nőm"-ként utal rájuk és vissza is megy "különbséget nézni" - gondolom szex formájában(?)


A kérdező párja aki visszaküldi... WTF?


A volt pár aki ha erről tud bele is megy ebbe?



Nem tudok azonosulni egyik szereplővel sem.

2020. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

pedig az egyik szereplő itt te vagy.


másképp fogalmazva:

"gondolom szex formájában(?)"

az a rossz aki rosszra gondol.


valamiért az fel se merül benned, hogy végiggondolom, miben jobb ez az új nő, mint a régi, s kiderül semmiben. és hogy hiába van ha elküld, s ha olyanhoz küld akihez nem akarok menni akkor ugyanúgy magányos vagyok, mintha nem is lenne. akkor meg minek tartsam? a tartása módfelett költséges, a haszon ellenben elmarad. vesztességes.

2020. máj. 2. 14:21
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezen most jot nevettem! :D


Egy nő (aki olyan mint a többi) ;))

2020. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7


Csak magad ásod el, ez a gondolatmenet, még az általam feltételezettnél is rosszabb.

2020. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%
Ha mindig ugyanabba a hibába futsz bele párválasztáskor, akkor valamit nagyon át kell értékelned...
2020. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
alapjaiban nem értetted meg a kérdést, s a jelentését. az egész olyan helyzetekről szol, amikor nem történik meg a kiválasztás.
2020. máj. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!