Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket zavarna ha a barátnőtök sokkal fittebb lenne mint ti? Változnátok picit érte?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól akik egyáltalán nem sportolnak. Zavarna ha a barátnőtök minden nap edzene, enyhén izmos és az aktív kikapcsolódást szereti? (kirándulás, túra, bicaj, stb) ilyenekre gondolok, hogy pl. Nem tudod legyőzni szkanderban, strandon inkább úszni szeret mint punnyadni stb.

Nem dörgöli az orrotok alá, nem fitnesz őrült, szóval nem salátán el meg számolja a kalóriát, és nem erőlteti rád csak néha célozgat rá. Váltanátok aktívabb életmódra érte?


(kíváncsiságból kérdezem csak)



2020. máj. 2. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Ha sok pénzem lenne, vagy nem kellene dolgozni többet, akkor igen. Amíg nem, addig nem, mert úgy csak kínlódás, eredmény nélkül (tapasztalat).
2020. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted ez egy atlag pasit zavar? :D amikor sorhassal bofogve probal flortolni a strandon? Es kitudja hol, a csinos csajoknal? Akinek van onbizalma az nem fog kardjaba dolni mert a noje csinos. :D
2020. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát tekintve hogy közülünk én (srác) vagyok az aktívabb, fittebb, én örülnék neki ha ebben olyan lenne mint én
2020. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Inkább örülnék neki. Heti 2x futok, 3-4x bringázok, sokat sétálok, néha túrázok, kiránduok, szóval számomra csak sportot űző nő jöhet szóba.

Játsszunk egyet: ha legyőzöl szkanderban, elfenekelhetlek. 🙂

2020. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

10-ből 9 barátnőm az volt. Sportolók is voltak.


Nem érdekelt.

2020. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1. Én úgy gondolom, hogy a sport nem pénz kérdése. Persze ha síelni szeretsz igen de amúgy nem hiszem. A saját testsúlyos gyakorlatok csodákra képesek :) de pl egy kettlebell se nagy beruhazas. És azért szerintem heti haromszor egy órát rá tud szánni az ember. (pl gyk helyett)


Köszi a válaszokat, de mint írtam, a kérdés azokhoz szól, akik NEM sportolnak. Értelemszerűen ha te sportolsz, örülnél ha a párod is, ezért írtam ki a kérdést.


A nem sportoló nem egyenlő a sörhassal és az igénytelenséggel.


#4 kihagyom a játékot köszi

2020. máj. 2. 14:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Milyen korosztályról beszélünk? Komoly kapcsolat, vagy csak ilyen fél éves tingli-tangli? Aki minden nap edz, már nagyjából fitness őrült. Az már igenis nézi a kalóriákat, onnan már csak egy lépés a fanatikus üzemmód.


Az aktív kikapcsolódásról lehet szó, mondjuk havonta 2-3X, ami egy egész napos. Mint mondtam, nagyon korosztály függő a kérdés.

2020. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, vicc volt a fenekelés. Gyengébbek kedvéért...

#4

2020. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
"kettlebell se nagy beruhazas"... csak nem lehet kapni most sehol! 🥺
2020. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg.

F

2020. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!