Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti parotok anyukajanal, anyosotoknal is bekapcsol ez a "magno"? Hogy kezeled, okozott problemat a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Foleg nokhoz szol a kerdes,vagy noi szemszogbol erdeklodok! En is no vagyok. Anyos jeloltem magnoja igy szol majdnem minden (99%) bucsukor a fiahoz:

-jok legyetek (+gyerekek nem mindig mondja..)

-hivj/irj majd kisfiam

-mit foztetek?

-ettetek mar?

-visztek ebbol meg,csomagoljak?

-miert nem kell?


Majd amikor apukaja marasztal minket az anyukaja is 1x megkerdezi maradunk e. En megkoszonom a meghivast. Parom kozli hogy indulunk es anyosjeloltem ujabb magnot indit ami igy szol minden alkalommal:


-mar eltervezte (fia) hogy mit csinal otthon

-biztos sok a dolga sietnek

(..kozben annyi dolgunk volt hogy szexeljunk kb..epp)

Es minden alkalommal pontosssan ugyan azt a "magnot" inditja el es jatsza le ugyanazzal a hangnemmel,hangszinnel ugyanazokat a mondatokat.


Talalkozas elejen a magno igy szol anyukajatol:

-...dolgozol?

-..ja gondolom hisz,dolgozol.

-ettel? mit ettetek?


Ezeket a fianak jatsza le szerintem elore felvette es csak beteszi a lemezt ami a hangjan ugyanazt elmondja. Kajat magunk oldjuk meg nem o foz rank.


Ez gyanitom azert megy ez a magno mindig mert SEMMI mast nem tud kerdezni nincs semmi kozos tema a fiaval se igy ugyan azt lejatsza. Elore tudom mindig mikor mit mondd anyos jelolt. Ami zavar hogy parom nem all ele hogyha valami zavarja az anyjaban viszont ugy rendezi hogy ne legyen mar az a zavaro felulet meg kamuzik a szuleinek de nem arulja el hogy xy dolog zavarja igy kikeruli es nem kovetkezik be az esemeny. Viszont nekem mindig kimondja hogy ezt azt azert csinalta mert xy dokog zavarja az anyjaban. De neki nem szol. Nekem szol. Azt mondja parom szereti a szuleit de rohadtul semmi ertelme vitatkoznia veluk..mondd valamit aztan ugyis velem kettesben ugy el ahogy akar. Gyerek meg nincs de nalam az nem lesz vita felulet mert az lesz amit mi ketten akarunk. Mert apro dolgokban is ugy van..a nagyobba is ugy lesz.



2020. máj. 3. 00:33
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
+ Kulon elunk igy megoldhato. Ha tudja valamiert hogy utazik vagy utazunk akkor szokott ez lenni. De a parom nem elerheto az utazas utan a szuloknek. Tehat azt mondja jo szolok. De nem szol neki. Eeez az a pont amikor azert nem szall vitaba mert parom 15 gyotrelmes alkalommal leult vele es elmondta neki hogy szereti ot de nem fog szolni. Es mind a 15 alkalommal az lett a vege hogy az anyja kikeszult nem ertette meg stb stb. Tehat 16.szorra nem fog vitatkozni vele.
2020. máj. 3. 20:31
 32/46 anonim ***** válasza:
58%
Ugy beszêlsz mintha ez lenne az elso kapcsolatod vagy nem talalkoztal volna neg idos emberekkel. A legtöbb hozzászóló azert teged szol meg mert mindenki atment azon hogy a csaladja valtozik valamilyen szinten, ahol szülők mar nem dolgoznak vagy eppen nagyszulok vannak ott beszukul az eletter. Igen ezek a kotelezo latogatasok altalaban mindig egy tema korul forognak. A nagymamam is mindig ugyanazt az ot kerdest teszi fel ezert en meselek magamtol, igy tudja hogy legkozelebb mirol kell kerdezni. Ha a parod meg mindig gyerekszerepben erzi magat ertsd ugy gondolja hogy a szuleinek kellene erdeklodnie iranta vagy eppen gondoskodniuk roluk akkor az az o dolga. Azt nem ertem hogy neked megis mi kozod van a szarmazasi családjához. Engem pl bantalmaztak a szüleim, nem bocsátottam meg amit tettekde elfogadtam hogy idősek és bár van ami elfogadhatatlan nem fogom már a szemükre hányni. Párom tud erről és támogató. Viszont ha találkozunk a szüleimmel elvárom hogy kifogástalanul viselkedjen velük mert a szüleim és megérdemlik a tiszteletet. Ugyanígy én is az ő szüleivel. Tök mindegy kedvelem vagy nem a szüleit, én azzal támogatom hogy nem szítom a viszályt hanem ahol lehet csillapítom. Az hogy nálatok még ellentét sincs te meg itt vesézgeted ki hogy miért probléma hogy az anyósjelölted unalmas az számomra érthetetlen. Senkiben nem kelt jó benyomást.
2020. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miért kellene másról beszélniük. Egész életükben ez volt a téma miért lenne most más.


Nem érted meg, mert másnál mindig ugyanaz a lemez nálad meg a magnó .

2020. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

#32 ha teged bantottak vertek vagy lelkileg terrorizaltak a szuleid NEM ertem miert allsz veluk szoba. Hiszen te irtad bantalmaztak. Vagy lelkileg vagy pedig megvertek teged. Megalaztak. Idosek de ettol meg nem erdemel megbocsatast ha ronggya vertek kiskorodban vagy ugy beszeltek veled mint egy darab szrral.


Az az ember erdemli megy hogy tiszteljek szeressek aki nem bantalmazott masokat. A tisztelet nem korfuggo dolog. Egy idos is lehetett fiatalon egy mergezo bantalmazo. Es egy fiatalabb ember is lehet jo.


Te dolgod hogy tartod veluk a kapcsolatot. En van akivel nem allok szoba es kozeli rokonom. Mert lelkileg bantalmazott nem testileg. Nem erdemli meg hogy elo szemelynek kezeljem. Akik jok hozzam azokkal en is jo vagyok es szamithatnak a tiszteletemre szeretetemre. :)

2020. máj. 3. 21:54
 35/46 A kérdező kommentje:

Parom nem vertek hala isten. De engem se vertek. Sok ilyen dolgot hallottam hogy valakit bantottak majd ezek utan segiti az idos apjat aki 35 eve szijjal verte veresre a hatat.. en biztos a kozelebe sem mennek. De bizom benne a kommentelot nem vertek el.


Szoval mindig ugyanaz megy ezek szerint mas csaladokban is. :D

2020. máj. 3. 21:57
 36/46 anonim ***** válasza:

Igen, mindig ugyanaz...a szülők érdeklődnek, a gyerekek pedig vagy válaszolnak vagy nem. Ez intelligencia kérdése -is.

Kíváncsi lennék kérdező,hogy Te hogy képzeled el ezt az egészet?Mert ha van valami elképzelésed arról,hogy jobbá tedd a kapcsolatot akkor tereld olyan irányba.


Az,hogy bírálsz, lenézel, pálcát törsz fölöttük úgy,hogy magadba egy kicsit sem nézel..elfogadhatatlan.


Kívánom egyébként,hogy sosem legyen nagyobb problémád az életben mint az,hogy az anyósod megkérdezi ettetek-e már, érdeklődik irántatok, vagy csomagol otthonra.


Majd rájössz ha hasonló helyzetbe kerülsz,hogy nem is olyan könnyű a másik oldalon állni.

2020. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

#34

Mert a szüleim. Hidd el a világ nem fekete fehér, sok minden van az egyszeri apai pofon es a szijjal veres kozben. En csam mindig akkor kaptam pofont ga ugy ereztek megerdemeltem. Sajnos ez eleg gyakori volt nem kellett hozza sokat csinalni vagy szemtelennek lenni. Ha szijjal vertek volna kikoltozok minel hamarabb es szoba se alluk veluk tobbet. Nem akarom elterelni a témát de a sajat peldamon akartam szemleltetni hogy meg ha ilyenek is voltak a szuleim es elvarom hogy a parom mellettem alljon sem turnem ha tiszteletlen lenne a szuleimmel.

2020. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

#33 es #36 Neem azert igyekszem ujat inditani idonkent, csak sajnos ok ugyanazt mondjak.

Valoban nem lehet konnyu a masik oldal sem hisz teljesen mas generacio vagyunk mas erdeklodesi korrel. De a kedvesseg mindig kedvesseg az mindig divat igy en is kovetem. Ennyit lehet tenni. Igazabol anyos jelolt nem is varja el mar hogy a fia vagy en reagaljunk sokszor eleg ha csak leul vegigmondja ugyan azt..aztan ennyi.

2020. máj. 4. 10:56
 39/46 A kérdező kommentje:

+ ez a "csorgess meg ha odaertel fiam/vagy odaertetek" ez nalam is betette a kaput. Viszont nem csaptam hisztit. Hanem megvartam mig negyszemkozt parom elmondja o mit akar.. Es azt akarta akarja hogy ha ez "szol" o akkor se telefonal/ir hanem akkor hivja oket ha van konkret infoja mondanivaloja vagy azt kerdezi hogy vannak.

Sok fiatal ferfi hivja fel a szuleit hogy odaert.. En nekem ehhez semmi kozom nalunk ez nincsen. Ha en leszek szulo feleskudtem a mar 18+ gyerekem nem fogom arra kerni hogy hivogasson irjon ha X helyre ert. Hanem akkor utana kesobb beszelunk. Biztos nehez lesz majd anyakent nekem is ez de a gyerekem nyugalma fontosabb es bizom benne hogy epsegben X helyen lesz. Nem fogom ellenorizgetni.

Igy hogy reg nagykoruak vagyunk mar parom nem hivja szuleit utazas utan ha kerik sem. De a szulok se hivogatjak.

Mikor kamaszok voltunk es valami miatt kesobb ertunk 18 ev korul kocsival ketten friss jogsival valahova akkor teljesen mashonnan en hivtam oket hogy persze megerkeztunk..kozben rohadtul nem mert vagy mar X orara reg ott voltunk vagy tettunk kerulot es meg odebb volt. Ok meg X ora X percre vartak hogy mi.. jo hat azt ertek el vele hogy szoltunk szoltam de nem a celhelyrol..

2020. máj. 5. 12:48
 40/46 anonim ***** válasza:
Igy mar ertem, szerintem beloled meg mindig a kamaszos dac szol. Ezek a frazisok azt mutatjak hogy a masik torodik veletek. Lehet nem a legjobban vagy a legmeggyozobben de igy akarjak kifejezni hogy erdeklodnek. Ha le se sz..rnak se teged se a fiukat akkor nem mondanak. Ebbol kar ekkora ugyet csinalni. Vagy ignoralni kell vagy neha megcsorgetni ojet elmondani h minden oke sut a nap. Nekik lehet ennyi elevezet van az életükben. Az en nagyszuleimnek az az ujdonsag ha neha felhivom oket. Nekik nincs mondanivalojuk mert semmi valtozas nem allt be az eletukbe igy barmit mondok nekik erdekes. Fel kene noni
2020. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!