Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti parotok anyukajanal, anyosotoknal is bekapcsol ez a "magno"? Hogy kezeled, okozott problemat a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Foleg nokhoz szol a kerdes,vagy noi szemszogbol erdeklodok! En is no vagyok. Anyos jeloltem magnoja igy szol majdnem minden (99%) bucsukor a fiahoz:

-jok legyetek (+gyerekek nem mindig mondja..)

-hivj/irj majd kisfiam

-mit foztetek?

-ettetek mar?

-visztek ebbol meg,csomagoljak?

-miert nem kell?


Majd amikor apukaja marasztal minket az anyukaja is 1x megkerdezi maradunk e. En megkoszonom a meghivast. Parom kozli hogy indulunk es anyosjeloltem ujabb magnot indit ami igy szol minden alkalommal:


-mar eltervezte (fia) hogy mit csinal otthon

-biztos sok a dolga sietnek

(..kozben annyi dolgunk volt hogy szexeljunk kb..epp)

Es minden alkalommal pontosssan ugyan azt a "magnot" inditja el es jatsza le ugyanazzal a hangnemmel,hangszinnel ugyanazokat a mondatokat.


Talalkozas elejen a magno igy szol anyukajatol:

-...dolgozol?

-..ja gondolom hisz,dolgozol.

-ettel? mit ettetek?


Ezeket a fianak jatsza le szerintem elore felvette es csak beteszi a lemezt ami a hangjan ugyanazt elmondja. Kajat magunk oldjuk meg nem o foz rank.


Ez gyanitom azert megy ez a magno mindig mert SEMMI mast nem tud kerdezni nincs semmi kozos tema a fiaval se igy ugyan azt lejatsza. Elore tudom mindig mikor mit mondd anyos jelolt. Ami zavar hogy parom nem all ele hogyha valami zavarja az anyjaban viszont ugy rendezi hogy ne legyen mar az a zavaro felulet meg kamuzik a szuleinek de nem arulja el hogy xy dolog zavarja igy kikeruli es nem kovetkezik be az esemeny. Viszont nekem mindig kimondja hogy ezt azt azert csinalta mert xy dokog zavarja az anyjaban. De neki nem szol. Nekem szol. Azt mondja parom szereti a szuleit de rohadtul semmi ertelme vitatkoznia veluk..mondd valamit aztan ugyis velem kettesben ugy el ahogy akar. Gyerek meg nincs de nalam az nem lesz vita felulet mert az lesz amit mi ketten akarunk. Mert apro dolgokban is ugy van..a nagyobba is ugy lesz.



2020. máj. 3. 00:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nekem ezek csupan ilyen semmitmondo töltelék mondatok csak.

Felelnék hogy igen nem aha aztan jonapot.

1 perc mulva màr nem is emlékeznék ra. Nemhogy ezen lovagolni. Kb csokolom sziasztok szintü az egész. kényszer formalitàs csak.semmi jelentösége.

2020. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Igen. A parom pont igy kezeli. En nem nyaggatom ezzel de nekem szokott irni 1 sort ha tobbet utazik de..nem 25 km.utan.. a szuleinek nem ir/hiv. Es arra kert hogy elottuk ne beszeljek arrol hogy nekem szolt, mert nekik nem..


Egyetlen 1x valahogy kiderult veletlen ..az anyja teljesen kikeszult az utcan tombolt nekunk hogy o szulte meg es mi az h ha nekem szol neki nem. Es nem az a gondja hogy nekem szol hisz a parja vagyok hanem hogy neki miert nem. Nem szalltunk vitaba odebbmentunk mig kihobolgi magat aztab tok nyugodtan folytattuk a napot. Katasztrofa volt nagyon ugy adta elo hogy lejaratta magat egy parkolo kozepen. Mi meg neztuk. De en nem kezdtem el kiosztani nem erdemes minek. Nem bantott engem csak hisztizett majdnem orjongott ott. Aztan azota semmi ilyen sem volt!

2020. máj. 5. 14:18
 43/46 A kérdező kommentje:
Majd hazajottunk a sajat lakasunkba becsuktuk az ajtot es ennyi. A "miert nem kell" szokott meg a slagere lenni ha naluk vagyunk es nem kerunk enni. Ezt finoman hiaba mondjuk addig eroszakoskodik az etellel mig apos jelolt ki nem jon a konyhaba es elkezd kiabalni anyossal hogy "megerted te azt hogy nem..anyukam". Ez minden alkalommal megvan. :(
2020. máj. 5. 14:21
 44/46 anonim ***** válasza:

Kiürült sémák.

De magnóba a nem teszünk lemezt!

2020. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D nem ugy ertettem! Nem ez volt a lenyeg. Hanem hogy ismetlodik mindig es mindig ugyan arra mi is parommal csak ugyanazt tudjuk mondani..:(
2020. máj. 5. 16:29
 46/46 anonim ***** válasza:

Ismerős, bár ezek közül nekem sok olyan melegséget is hordoz.

pl. az, hogy csörgess meg, ha odaértél. Nekem pl. hiányzott, hogy az én szüleimnek sose voltam ennyire fontos. Én alapból félek autóba szállni, fiatal korom óta, ezért számomra természetes a mai napig, hogy én kérem a férjemet, ívjon ha odaért. Persze akár munkába menet is történhet baleset, nyilván naponta nem hívogatom, de hosszabb útnál mindig.


Amúgy én azon akadtam ki, amikor havonta/2 havonta vagy ritkábban végre lejutottunk anyósékhoz és akkor leültek a nagyszobába és nézték a TV-t. Órákon át. Ez a halálom. Persze, hogy így nincs mit kérdezni. Mert beszélgetni megtanulni csak csöndben lehet, nem úgy, hogy beszél helyettünk a TV. Azt is utálom, mikor a gyerekkel lemegyünk, végre ott a vele majdnem egykorú unokatesó, akivel játszhatna (az utcánkban nem lakik egy kisgyerek se, és nincs kivel összejárni), erre benyomják nekik is a TV-t és a két gyerek leszedálva ül a TV előtt.

2020. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!