Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párom(én vagyok a lány) és a legjobb barátnőm nagyon jóban vannak. Mikor összejöttük akkor általam ismerték meg egymást, de azóta ha összejövünk akkor mindig nagyon egy hullámhosszon vannak. A párom azt mondja, hogy ne féltékenykedjek csak barátként tekint rá.

Normális, hogy fiú és lány tényleg jóban legyen csak barátként?


2020. máj. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon ritka a férfi-női barátság, de az ő esetük biztosan kivétel.
2020. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon igaz, hogy férfi-nő barátság csak akkor létezik, ha mindkét fél valamilyen szempontból nem tekint a másikra potenciális partnerként (vagyis szexuálisan nem találja a másikat izgalmasnak), szerintem csak akkor kell aggódnod, ha te valamit nem adsz meg a párodnak.

Ha ő huzamosabb ideig hiányt szenved valamiben, akkor elkezd körülnézni, és a körülötte lévő ellenkező neműek, akik addig csak "barát" státuszban voltak, hirtelen felértékelődnek.

A kapcsolat addig működik normálisan, amíg te minden szempontból elégséges vagy neki.

Hacsak nem egy szappanoperában élsz :)

2020. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen batàtsàg. Csak idő kérdése és szex a vège. Tapasztalatból mondom, a legjobb baràtnőm pasijaval jöttünk ki nagyon jól. Soha nem gondoltam volna hogy szex lesz belőle, de jött egy alkalom és nem bírtunk ellenállni egy másnak. Azóta sok ilyen alkalom volt.
2020. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!