Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb pasik, mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik, mit éreztek amikor egy fiatalabb lánnyal vagytok?

Figyelt kérdés

Van egy imaerősöm az egyetemen (illetve több is,ha belegondolok), aki egy 40+os pasival kavar. A lány huszon 1-2-3.

Ez miért jó az idősebb pasiknak? Hoszen nekik már ott kéne tartaniuk,hogy feleség,család,karrier,gyerek.

Helyette huszonéves lányokkal kavargatnak.

Nem vagytok fusztráltak?


2020. máj. 3. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Például azért jó, mert már unják otthon a szintén 40+os ráncos asszonyt.
2020. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én nem csak kavargattam. Komoly barátnőm volt 23 évesben.
2020. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Honnan veszed hogy nincs meg nekik otthon? A csajszival csak szorakoznak mert az asszony elhagyta magát.
2020. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden 40 éves tart agyilag is a 40 éves szinten. Múltkor írt ki valaki egy kérdést, hogy milyen igazságtalan, hogy 40 évesen már nincs értelme az életnek és milyen jó volt fiatalon. Tanulságosak voltak a válaszok. Az intelligensebb kommentelők élvezik 40 felé a munkájuk gyümölcsét, a gyerekagyú élősködők meg visszaírják azokat az idōket, mikor nem kellett felnőttként viselkedni.
2020. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom,én sose azt láttam otthon,hogy elhagyják magukat a szüleim:D

Anyukám 48 éves ,de jobban néz ki mint sok csoporttársam az egyetemen :D vékony,heti 5x sportol,mindig figyel rá mit eszik,és ad magára,divatosan öltözködik.

Apukám ugyanez,sportol,kockás has,semmi sörhas.

2020. máj. 3. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#16.00 Voltál a lakásotokon kívül az utóbbi 5 évben?
2020. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Karrier valószínűleg megvan, ha belefér a huszonéves barátnő.

Asszony, család + válás valószínűleg szintén pipa.

Szóval ideje kicsit élvezniük is az életet, nem csak egyre feljebb építeni.

2020. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4. 15:59. Elkuldod a linket hol lattad azt a kerdest. En is lassan 40 leszek, azert kerdem. Koszi. Amugy 27 alatti novel 37 evesen nem jonnèk ossze. Bar nem is nagyon keresnek engem.
2020. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
40-es nő hol "már ráncosodik" kategória? El vagytok tévedve, fiúkák. Aztán a következő kérdésetek majd arról szól, hogy a "hülye, pénzéhes kis pitsa csak lehúzott, most akkor minden nő k#rva?". Viccesek vagytok.
2020. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!