Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnál tőlem mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnál tőlem mindent a barátom?

Figyelt kérdés
Most lesz a névnapom, megmondta hogy ő ezt sem ünnepli, tehát ne számítsak semmire. Emellett a valentinnapot/húsvétot/nőnapot semmit nem ünneplünk, az évfordulónkat sem, miatta. Én mindig kedveskedek neki valamivel, nem keveset tankolok hogy találkozzunk mert nem sajnálom tőle, én tőle soha semmit nem kapok. Másfél éve vagyunk együtt, a virágot pazarlásnak tartja. Úgyérzem sajnál tőlem mindent, az üzemanyagot is hogy idejöjjön. Nem vágyom nagy dolgokra, egy tábla csoki 250ft körül van, most egy cserepes virág 800ft...
2020. máj. 3. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Homo sz@rrágóicus
2020. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És nem az van a dolgok mögött hogy nincs pénze, szüleivel lakik és van pénze mindenre csak rám sajnálja, bezzeg én vegyek neki ezt azt...
2020. máj. 3. 17:08
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Mindig meglepődök, hogy milyen embereknek van párkapcsolata...
2020. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem tedd nyugodtan lapátra. Nem való neki a kapcsolat.
2020. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy paraszt, te meg hagyod. Ezen igazából nincs mit ragozni. Sok boldogságot! Vagy nem...
2020. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti hogy szarrágó legyen, ahogy a mellékelt àbra is mutatja.
2020. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy szrrágo kis bunkó. Te meg elnèzed neki, cserèbe meg mèg ki is nyalod a hátsóját. Egy dolog, hogy nem szeret ünnepelni ezt azt, de hogy mèg utazni sem hajlandó, ez már sokat elmond. Ez így egy nagyon eloldalú kapcsolat.

Tedd magasabbra azt a bizonyos lècet, nem kell megalkudni mindenfèle jött ment ősparaszttal. Akkor sem ha szereted. Nem is èrtem hogy lehet ragaszkodni ilyen nyomikhoz, akik semmit nem kèpesek nyújtani. Ès most ezalatt nem a tárgyi ajándèkokra gondolok.

2020. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert megteheti. Ha téged zavar, hogy nem ünnepeltek meg semmit, nem vesz neked semmit és egy zsugori phasz, akkor miért vagy vele? annyira nem lehet rossz a helyzet, ha kitartasz mellette. Ki mit szakít, azt szagolja.

Vannak nagyon normális srácok, csak meg kell őket találni és nem attól félni, hogy egyedül maradsz és ezért inkább ezzel a gyökérrel maradsz együtt...

2020. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
A kis fillérbszó, dobd ki az ilyet, ez nem férfi hanem egy hólyag.
2020. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy xarrágó alak. Fogadjunk, hogy az összes közös program a séta és az otthon döglés.
2020. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!