Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokat várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el, hogy egy kicsi figyelmességre vágyom?

Figyelt kérdés
20 éves házasok vagyunk és kezdem úgy érezni, hogy egy igazi rabszolga vagyok! Minden annyira természetes, hogy főtt ételt készítek minden nap, mosok, főzök, takarítok, nevelem a két gyerekünket és annyit várnék cserébe, hogy legalább nők napján vagy születésnapomkor, de ha ezeken a napokon nem is, akkor legalább anyák napján éreztesse és mondja ki, hogy jó, hogy vagyok neki és szültem neki 2 gyereket. Soha a 20 év alatt nem kaptam tőle egy szál virágot sem, mert szerinte az hülyeség és vegyek magamnak, ha kell. Miért annyira természetes ez neki, hogy neki mindez jár és miért nem érdekli, hogy nekem fontos lenne egy kis figyelmesség. Ha ezt megemlítem, annyi a válasz, hogy unatkozom ? Mit fantáziálok? Szerintetek?

2020. máj. 3. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus domináns férfi. 20 évig ilyen volt, most már nem fog megváltozni.
2020. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te választottál ilyen férjet.
2020. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kifogott halat nem kell etetni. Egyébként nem a domináns férfiakra jellemző ez, hanem az antiszociálisakra és sajna nevelés kérdése. Annyiban jó, hogy lehet rajta változtatni. Sokszor nagy gyerekek az ilyen hímek, emiatt azért kezelhetőek, csak leszarják a másikat.
2020. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy 20 évig ez nem zavart? Nem tegnap kezdte ezt a viselkedést... Az a baj ezzel, hogy gondolom kezdetben ez a "nekem ez jár" arrogancia vonzó volt számodra, ami persze nem elítélendő, csak a saját felelősséged ne hárítsd el, mert ott van az is.


Én - igaz fordított nemekkel - nem hagynám, hogy elnyomjanak vagy bántsanak. Gesztusokat amiket hiányolsz én pl. addig tenném meg, amíg van viszonzás, mindegy milyen módon, a szándék a lényeg. Ha nincs viszonzás, akkor én is leállnék róla, mert nem. Nem vagyok szolga, vagy hoppmester. Vagy valami balek aki mindig ugrál és nem vár viszonzást.


Igaz én tudok főzni, a bevásárlás módját és "trükkjeit" először 10 évesen kezdtem el tanulni, és nem veszek természetesnek semmit, na jó de, anyámnál még régen igen, de az más miatt volt, gyerek voltam, nem foglalkoztam ilyen dolgokkal (nem is volt rá szükség), de így felnőtt fejjel látom azt, hogy mennyire nem volt ez helyes. De azóta felnőttem. És utólag látom apám hasonló viselkedését (mint a férjed) ő is ilyen volt, csak annyi, hogy mivel tisztaságmániás így ő "takarított", de ennyi volt a házimunka a részéről.

2020. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ebben te is hibás vagy. Nem mentegetni akarom a férjed, en is nő vagyok de te szoktattad ehhez hozzá. Ha 20 évig kiszolgáltad, akkor most ne tessék meglepődni hogy most már elvárja. Ha ag elejétől kezdve nem raksz a segge alá mindent lehet hogy most nem ez lenne, v nem ő lenne a férjed.
2020. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes! Lehet, hogy igazad van, eddig lehet, hogy nem zavart, vagy azt hittem, hogy majd ha idősödik, akkor figyelmesebb lesz. Vagy ezt találtam én is a férfiak részéről természetesnek, mert az apám is ilyen volt, az apósom is. Amúgy áldott jó emberek mindannyian! A férjem is jó ember, csak ez a nemtörődömsége már nagyon zavar! Persze panaszkodnom sincs kinek, mert hát mit akarok, dolgos jó ember, mire vágyom még! Az is igaz, hogy én is dolgozom , keresek annyit, mint ő és még mellette minden finomsággal és egészsége étellel ellátom a családot, ami oly sok családnál már nem természetes! Mert nekem fontos az ők boldogságuk és egészségük, de miért nem jut el az agyáig, hogy boldoggá tenne egy szál virággal.
2020. máj. 3. 17:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért ilyen fordított a világ, ahelyett, hogy örülne, hogy egy ilyen felesége van, inkább természetesnek veszi! Persze én vagyok a hibás, hogy jóban rosszban mellette és a kedvébe jártam az elmúlt 20 évben, ahelyett.
2020. máj. 3. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennek kezd troll-szaga lenni, aminek célját értem ugyan, de kezd kilógni a lóláb.
2020. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tessék? Ezt, hogy érted?
2020. máj. 3. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
A #6 alatti írásodra értem, a kérdéssel semmi baj nincs. De ott valahogy nem tudtam komolyan venni az ilyen részleteidet, hogy "áldott jó emberek" meg ilyesmik. Főleg, hogy keveredik ez a - gúnyolódás? - a komoly részekkel, ez komoly hiba.
2020. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!