Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a barátotokról, hogy régebben (használt) bugyikat és egyebeket vásárolt különféle nőktől?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megrázott, még a kapcsolatunk elott történt.... nem tudom hova tenni.
2020. máj. 3. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit. Nem tudok egyszerre hányni és beszélni.
2020. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Huh, hat ez gaz. ( Elnezest kerek ezert a sorert de ezt muszaj volt kimondjam )


De fetis az fetis... Kinek a pap kinek a papne... Ennel lehetne rosszabb is, ha furdovizet venne streamerektol pld...


Vagy elfogadod vagy nem, nem hiszem hogy sokat valtozna a dolog max egy ido utan jobban rejtene

2020. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lenne a barátom.Gondolom még el vannak dugva valahova azok használt bugyik.🤢Aki egyszer rákapott,az nem szabadul tőlük.
2020. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer itt a gyakorin jött nekem üzenet, ugyanilyen használt bugyit vettek volna tőlem 30.000 Ft-ért... neharagudj ez veszettül gusztustalan. Egyébként Japánban nem tudom tudjátok-e, de kifejezetten használt bugyi automaták is vannak...na oda küldeném el a kedves barátod :D
2020. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Japánban tényleg vannak használtbugyi automaták rendesen fotóval a viselőjéről. :D

No de, ez naggyon creepy, főleg, hogy merném feltételezni, hogy őrizgeti a relikviákát. Nem szakítanék feltétlenül csak emiatt de nem biztos, hogy túlélné a kapcsolatunk azt, hogy egy perverz disznónak tartanám és nem a jó értelemben...

2020. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!