Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasim, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim, akibe szerelmes vagyok, de beleszerettem a lányba, akit azért fűzögetünk, hogy jöjjön hozzánk harmadikként?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy 2 emberbe vagyok szerelmes? Mit csináljak, ha lefekszünk vele és rájövök, hogy inkább leszbi akarok lenni? Voltatok már olyan helyzetben, hogy a párotok mellett másba is beleszerettetek? Mit csináltatok?

#szerelem #kettősszerelem
2020. máj. 4. 07:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésnek írom de az érzéseid annyira mélyek mint egy asztallap. Nem tudom azt hány éves vagy de tanuld meg megkülönböztetni a szerelmet és a kéjvágyat.
2020. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van első hozzászóló. De az asztallap is lehet mély, ha egy szakadék alján van. De olyan elbűvölő lány, nem csak a külsőségek alapján, hanem olyan vicces, közvetlen és kedves is stb. :(
2020. máj. 4. 07:48
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Legalább bejarathatjatok rendszeresbe a lányt, a barátod is örülni fog a két nőnek akit kurogathat és te is jól el leszel vele. Mindenki nyer valamit.
2020. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Az asztallap nem lehet mély legfeljebb mélyen van, de ez nem egy jó áthallás a személyiségedre úgyhogy inkább nem erőltetem :D

Nincs ezzel semmi gond hogyha bejön a lány csak akkor legyél korrekt a partnereddel. Ha a partnered is csak kötöttségek nélküli kapcsolatra vágyik akkor nincs ezzel gond de ha komolyan tervez veled akkor legyél őszinte vlaz irányába. Nőként rajta kívül úgyis tudsz találni olyan srácot aki hasonlóan rendes és szimpatikus számodra ugyanakkor benne van egy kevésbé kötött kapcsolatra.

Beszéld meg ezeket az érzéseidet a barátoddal.

2020. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
A barátjának bő 90% hogy tetszene a helyzet. Bár nem tudom mi a fűzögetés ebben a sztoriban. Úgy lehet fűzni valakit hogy ha klasszikus kapcsolat kialakítása a cél és alapos ismerkedés veszi kezdetét “gyere el moziba meg sétálni meg vacsizni ...” keretében aztán fülledtebb lesz a téma .....de ha hármasozás a cél ott nincs fűzögetés csak feldobott labda és + vagy - válasz.
2020. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös a fúzögetés tárgya a 3-as intim együttlét.


És a kérdző ezek szerint biszexuális.


De arról nem vall mit mondott a lány? Mert ha nemet mondott a svingerkedésre, úgy a fűzögetés már zaklatás.


Ezt kéne kifejtenie a kérdezőnek, mert nem egyértelmű ez az egész.

2020. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

*fűzögetés tárgya javítva.


de kérdés hogy fűzögetés-e egyáltalán.

2020. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös amúgy igazad van, de lehet a kérdező így fűzögeti a lányt, aki nem tudni, hogy hetero vagy bi?


Mert arról a fáma nem szól.

2020. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái...
2020. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még nem tettük fel a kérdést neki. Utaltunk rá, amiből leeshetett neki már, de konkrétan nem beszéltünk róla neki. El szoktuk vinni kávézni meg ilyenek.
2020. máj. 4. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!