Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha ez zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha ez zavar?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de zavar ha a párom sok időt tölt a lány unokatestvérével, aki szintén egyidős vele. Együtt nőttek fel, de valamiért zavar ha sok időt töltenek együtt. Ha van bármi tanácsotok, írjátok le!

24/L



2020. máj. 4. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem normális, hogy még a rokonára is féltékeny vagy.
2020. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%
Nem. Betegesen feltekeny vagy.
2020. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha azert zavar, mert ti nem toltotok eleg idot egymassal, akkor jogos, amugy nem. Esetleg ha Alabamabol koltozott ide a baratod csaladja, akkor zavarhat mas miatt is...
2020. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Azért ennyi infobol nem biztos, hogy betegesen féltékeny. Azt írja zavarja.

Szerintem attól függ, hogy mennyi az az idő és, hogy ez a kapcsolat rovására megy e.

Kérdező ha a veled való találkozást lemondja mert az unakatesóval lesz inkább és ez folyamatos az részéről gáz. Hisz a kapcsolatot jó esetben azért akarjuk mert szeretjük a másikat. Ez esetben jogosan zavar.

Ha akkor tölt vele időt amikor neked dolgod van és úgy sem lehetnétek együtt akkor részedről gáz.

2020. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, így karantén ideje alatt nem tudunk sajnos találkozni, ők viszont gyakran tudnak.
2020. máj. 4. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem normális, hogy ennyire féltékeny vagy, de az sem, hogy annyi időt töltenek együtt. Volt múltkor itt egy kérdés, amiben a pasi a

barátnőjével alig foglalkozott, az unokatestvérét meg puszilgatta folyamatosan és hasonlók. Vannak beteg emberek és én őszintén szólva nem is értem miért ragaszkodik valaki annyira az ellenkező nemű unokatestvéréhez.

Itt most olyan válaszokat kaptál, hogy beteges dolog rokonra féltékeny lenni, de nemrég olyan kérdést is láttam, hogy összejöhet-e valaki az unokatestvérével, akkor a többség egyetértett, hogy elfogadható dolog. Érdekes helyzet, nekem semmiképp nem tetszene, de nem is féltékenykednék, szimplán csak otthagynám.

2020. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Irigy vagy rá? 😃


Vagy féltékeny.


Azért, mert nem veled tölti az idejét.


Önbizalkmhiányból fakadhat? Hogy érzed?

2020. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!