Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne erőltetnem a kommunikációt?

Figyelt kérdés
A barátom külföldön van jelenleg és két hónapja nem találkoztunk. Mindig én keresem, ő magától nem keres. Azt mondta, hogy nagyon hiányzom neki, de azt se tudja, hogy mit mondjon nekem, mert se videochaten, se chaten nem érzi azt, hogy olyan lenne, mint amikor együtt vagyunk. Legyek vele türelmesebb? Komolyan a szakításon gondolkodom.
2020. máj. 4. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
ugyanolyan vagy mint az én exbarátnőm vagy hasonló. Elmesélem miért. Nos én krónikus beteg vagyok a szüleimmel élek még és a csaj is a sajátjánál. Megsértődött hogy én nem vagyok hajlandó vele találkozni a vírus miatt mert nem szeretném hazahozni a szülőknek akik idősek is már és én sem akarok az lenni a betegségemből kifolyólag. És behisztizett megsértődött ezekért. Pár napja pedig szakított velem ezért. Ennyi empátia megértés nem szorult bele. 2 hónapja én sem láttam őt és ő sem. 2 hónap tudod mi? Semmi. Régen évekre ment el külön az egyik fél munka miatt külföldre és megvárta az asszony. Gondolkozz el ezen. Ha te sem vagy megértő és csak magadra gondolsz akkor te is annyit érsz....Téged is megértelek h hiányzik amúgy
2020. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajánlom az értő olvasást :) Nem az a problémám, hogy nem értem meg azt, hogy nem tudunk találkozni. Hanem, hogy nem érzem azt, hogy törődne velem. Régen nem tudtak az emberek telefonálni és videochatelni, ma pedig igen. De akkor úgy látom teljesen normális, ha a pasi akivel járok, nem beszél velem...
2020. máj. 4. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyílván nem normális dolog. Lehet magába most jobb vagy nem tudom. Először is kérdezd meg mi a gondja mit szeretne stb. de ne legyél rámenős. Lehet csak pár nap magány kell neki stb. Ha meg továbbra is ezt csinálja és nem hajlandó akkor hagyd a fenébe ennyi. Én pl beleuntam és megutáltam a barátnőmet és iagaz volt hogy leszartam csak azt nem értette meg mi a nyomós okom hogy miért nem találkozom vele de ezt már leírtam
2020. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en parom is ilyen h nem tudja mit mondjon. En egyszer elmondtam neki hogy ez fontos es megbeszeltuk h ha tobb napig nem talalkozunk akkor telefonalunk de csak roviden. Azota ez van meg osszekoltoztunk uh telefonalni se nagyon kell :)
2020. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Onmagaban nem jelent tul sokat. En azt neznem meg, ha hazajott, milyen.

Az en ferjemmel forditva vagyunk. Mikor hazalatogatok, telefonon, videohivason gyengeden, csillogo szemmel beszelgetunk. Odafigyel ram, mesel.

De az ev haromszaz napjaban csak motyog valamit, fogalma sincs, mit mondtam, tudom, hogy szeret, de sok jele nincs. Neha az emeletrol kuldok neki uzenetet a foldszintre, ha figyelmet akarok.

Szoval hacsak nem lesz rosszabb, ezt a helyzetet kivarnam, es ha utana lenne valami furcsa, akkor szakitanek.

2020. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cakítsá
2020. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!