Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a 160cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a 160cm-es 50kg-s barátnőtök fogyni akarna? Nem tudom hogyan beszélhetném le

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Örülnék.


A mostani barátnőm 180 centi és ő 60 kiló.

2020. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem neked akar tetszeni.
2020. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez az arány pont jó szóval nem örülnék neki. De ameddig egészséges szinten marad addig had csinálja ha ő úgy érzi jól magát a bőrében, csak ne legyen anorexiás meg ne legyenek egészségügyi problémái emiatt
2020. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a kerdest azert komolyan feltetted ember.🤦‍♀️

Mintha minden 160 centis 50 kilos non egyforman oszlana el a suly...

Amugy en 175 centihez vagyok 54 szoval szerintem orulnek ugy kint az elozo valaszolo. Ha o fogyni akar ne beszeld le rola.

2020. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnám meggyőzni róla, hogy nem fogynia kell, hanem formásodnia. Ami izom felvételt jelent, tehát tömegnövelés popsin leginkább. Tudományosan próbálnám alátámasztani, hogy ez egészségesebb is így.


A másik viszont, ha valamilyen testképzavar van kialakulóban (bulímia és társai), akkor ott nagyobb gond van. Az szakember 😕 ahhoz kevesek vagyunk.

2020. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Akar jelenthet ez par kilo lotyogo hajat is. Ha csak attol szeretne... Attol fugg, vekony vagy eros csontu, izmos vagy nem. Van olyan madarcsontu ember, akinek ilyen kisebb termettel ez jelenthetne 3-4 kg folosleget.
2020. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretné támogatnám és odafigyelnék arra, hogy egészségesen tegye.
2020. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele, nem a te tested. Erre ráment egy kapcsolatom, és mellé az egész életem.
2020. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Paczalos István ***** válasza:
56%

Több évnyi tapasztalat alapján:


Ebbe ne akarj beleszólni érdemileg, mert nem jössz ki belőle jól.

Ha azt mondod, hogy fogyjon, az lesz a vége, hogy dagadtnak látod. Ha azt mondod, hogy ne, akkor meg az van, hogy miért mondasz ellent neki.. Inkább vegyél neki egy csokor virágot, meg egy csomag bonbont. Ha tényleg fogyni akar, akkor legalább a bonbont megeheted.

2020. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!