Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engednetek hogy a tetovalas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednetek hogy a tetovalas valasztasotokbe beleszoljanak?

Figyelt kérdés

A paromnak nem tetszett az idezet amit magamra szeretnek tetovalni mert hogy a halara utal(Ha ez lenne az utolsó ütemem,

Előtted akkor sem csúsznék én térden!

Kötél nélkül megmászom a hegyet..

Porból lettem és a végén hamu leszek.) es szerinte visszataszito lenne rajtam ti mit gondoltok a velemenyerol? Ez szerintetek normalis?


2020. máj. 4. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi koze nincs a parodnak ahhoz hogy mit tetovaltasz magadra
2020. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem semmiség. Ha mondjuk a párod az ellen lenne ha egy egész testes tetoválást csinálj azt megérteném mert lehet nem tetszenél neki úgy és nem akarja azt hogy amire eddig gyönörrel nézett arra ezután rá se tudjon nézni. Viszont egy kis idézet az semmiség az nem befolyásol semmit. A te tested te döntöd el mit csinálsz vele.
2020. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
A párom azt tetováltat magára, amit akar. Nekem meg ugyan úgy jogom van azt mondani, többé nem a párom. Szakítottam már tetkó végett, hajvágás végett, borotválás végett.
2020. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Bármit tetováltatna magára, kidobnám mint macskát szarni.
2020. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg elég gagyi, de joga van a véleményéhez. Neked meg jogod van megcsináltatni akkor is. Normális? Én a tetoválást nem feltétlenül tenném a normális kategóriába, de van akinek az. Valami szép tetkó még elmegy, de ez? Mindegy, csináltasd meg, te tested, te döntésed.
2020. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez vicc? :D
2020. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nos, ez a szöveg hihetetlenül proli és gagyi. Nem csoda, hogy nem akarja égetni magát egy ilyen nő oldalán.
2020. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez AK26 :D
2020. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
A te tested, ha neked ez tetszik és biztos vagy benne, akkor hajrá.
2020. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

" Ez AK26 :D

"


Akkor még rosszabb. Iszonyat gáz lesz pár év múlva.

2020. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!