Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az, akinek megszállott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, akinek megszállott szerelemben volt része (inkább nem "elszenvedőként, hanem aktív félként)?

Figyelt kérdés
A megszállott szerelmen én azt értem, amikor rögeszmésen ragaszkodsz valakihez, a megszállottja leszel, esetleg a szakítás után se bírsz leszállni róla, akár üldözöd, a háza előtt állsz stb. Tudom, hogy ez nem igazán szerelem, inkább valamihez ragaszkodsz, amit szerelemnek érzel... Ez egy kezelnivaló állapot. De nem ítékezést várok és én se ítélkezem, csak szeretném, ha elmondanátok ezzel a tapasztalataitokat.
2020. máj. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az exem...

Gyűlölöm őt amióta rájöttem, hogy ilyen. Megkeserítette az utolsó pár hónapunkat, rémálmaim vannak azóta is tőle, pedig imádtam, életem szerelmének tartottam.

Az ilyen erőszakos, zaklató embereket bezárni kéne. A lelket ugyanúgy megverik, mint mások a testet.

Igenis ítélkezem, és jobb lenne, ha mindenki ezt tenné. Az ilyennek semmit nem kívánok csak, hogy soha senki ne essen a csapdájába, sose legyen párja akivel ezt a beteges nem normális vágyát kiélheti.

2020. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, mégis elszenvedőként írtam. De szintén undorító, hogy az ilyen emberek úgy tesznek mintha nem látnák, hogy a ház előtt ácsorgással, hívogatással, munkahelyre mászkálással megkeserítik!!! a másik életét.

Úgy csinálnak, mintha az amit tesznek nem is lenne olyan borzalmas...

2020. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek pszichopaták egytől-egyig.
2020. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a The Invisible Man című filmet. Erről szól.
2020. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"Aktív fél" nem nagyon fog írni szerintem, mert fel se ismeri, hogy ez probléma. Általában nem fogadják el, hogy a kapcsolatnak vége, tehát szerintük tök normális, hogy "zaklatják" a masikat.Hisz, ha a kapcsolat nem zárult le(az ő fejükben),akkor normalis hogy keresik a "párjukat".

Elszenvedő meg nem tud nem ítélkezni. Nem jó érzés,amikor megkeserítik az ember életét, és jogos, hogy elítéled,azt,aki ezt teszi veled.(Elszenvedő voltam/vagyok.)

2020. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, szintén elszenvedőként írok. Exem volt ilyen, rajongott értem, imádott, mindig velem akart lenni, amivel kb megfolytott. Iszonyatosan féltékeny volt, de nem volt rá oka (az egyetemen voltak férfi csoporttársaim, akikkel beszélgettem, néha anyagokat kértem, húhaaa...). Amikor szakítani akartam vele, nem fogta fel. Írt, hívott, jött a ház elé, zaklatott. Amikor felfogta pedig azt mondta tönkre fogja tenni az életemet úgy, mint én az övét. Na itt már kezdtem parázni, hogy nem viccel. A hatalmas szerelem és rajongás átcsapott valami mássá. Nem kívánom senkinek azt az egy év kínszenvedést, amit okozott nekem. Valahol megértem, hogy azért csinálta, hogy éreztesse velem mekkora fájdalmaz okoztam neki. De pfu, kemény volt...
2020. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!