Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagy külön de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagy külön de mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, minketten szülőknél lakunk más városban így csak a hétvégéket töltjük együtt. A probléma az hogy neki van egy háza hitelre ami felújításra szorul tehát oda még nem tudunk költözni. Pár milliót biztosan rákéne költeni, viszont nincsen sajnos rá pénz.

Albérletbe nem szeretne menni mivel hogy hitelt is fizet a kettő együtt meg már sok lenne.

Engem viszont egyre inkább fusztrál hogy nem tudunk egyről a kettőre lépni.

Már felvetettem azt is hogy én fizetem az albérletet csak költözzön ő is oda hozzám, ő viszont így nem szeretne és jobb ötletnek tartaná ha én költöznék hozzájuk a szülői házba ami viszont kizárt dolog hogy odaköltözzek.

Van esetleg valami ötlet hogyan tudnánk dűlőre jutni vagy bármilyen tanács?!

Én 24L, ő 26F



2020. máj. 4. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy mindenképp egyutt lenne jobb. Egyebkent ense ajánlanám hogy ossze koltozz a szüleivel nagyon elcsesződne a kapcsolatotok azzal legyél tisztában. Szerintem tarts ki az alberletes ötleted mellett ha fizetned is nem értem miert nm akar belemenni egyebkent.
2020. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmikepp nem mennek a szuleihez, ezt ha nem erti meg, az gond.

Az vilagos, hogy nem tud alberletre kolteni.

De milyen erve van a hozzad koltozes ellen? Ha anyu apu kisfia...Ez gond, ha hozzad nem akar. En ha egyutt maradnek vele, a szuleihez akkor sem mennek.

Bar van, ahol kulon hazreszt jelent, ott sincs privatszfera sokaknal. Es o van hazai palyan.

2020. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába mondtad, hogy állod te az albèrletet, hosszú távon hogy nèzne már az ki, hogy te fizeted egyedül? Abból úgy is az lenne, hogy egy idő után már illene neki is fizetnie. Szóval valahol megèrtem, hogy így sem akar.

Viszont elkèpzelhető, hogy a szüleitől nem akar leválni. Ezt így nehèz megítèlni.

A felújításra mikor lesz lehetősèg? Így, hogy szülőknèl lakik nem tud fèlre tenni?

2020. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem anyu apu kisfia, sok tesója van és otthon is kell neki valamennyit leadni plusz a hitelt fizeti. Félre teszi a pénzét de szerintem még îgyis 4-5 év mire készen lesz mert sok mindent kell rajta csinálni.

Szerinte pénz kidobás az albérlet és nem akarja hogy egyedül fizessem kettőnkre.

Viszont nekem az otthoni helyzet hétről hétre rosszabb tehát ha nem vele akkor megyek egyedül.

2020. máj. 5. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ő rèsze is èrthető, mert ha albèrletet fizet, akkor pláne sose lesz pènze a saját házát láthatóvá tenni.
2020. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!