Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zsarolás, csak újabb zsarolá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zsarolás, csak újabb zsarolást szül. Igaz?

Figyelt kérdés

Egytemista lány vagyok, és már lassan másfél éve együtt vagyok egy tanárommal. Nagyon szeretjük egymást, tervezzük a jövőnket. Az egész kapcsolatunk titokban van (persze a családom tudja, és elfogadja), de az egyik csoporttársnőm, nem tudom, hogy, de megtudta. Eleinte le akart beszélni róla, és szerinte én csak azért vagyok vele, mert több vállalkozása van, gazdag, stb...Azonban most már 500.000 Ft-ot kér a hallgatásért, különben egyenesn a Rektorhoz megy...A párom elelinte nyugtatott, hogy nem veszélyes a dolog, de mikor megtudta, hogy már pénzzel fenyegetőzik, akkor láttam ő is megijedt. Azt mondta, hogy ez az ügy kiderül, mehetek el az egyetemről, és velem együtt ő is repül. Megpróbált beszélni a fenyegető lánnyal, de az nem enged, így a párom eldöntötte, hogy fizetni fog. Azonban én attól tartok, ezzel még nincs vége, szerintem még többet fog követelni.

Nem tudom mit tegyünk, mit tanácsoltok?


2008. nov. 23. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hu ha...aúgy van ilyen egyetemen is? nem csak középsulira vonatkozik?

elég nehéz helyzetben vagytok ha valóban igy gondolkodik az a tyúk...szerintem csak irigységből csinálja...mondjuk foggalmam sincs miköze hozza?

amúgy meg nem hinném hogy bizonyitani tudja, szerintem ne adjatok neki egy fél forintot se!!ki ő hogy fenyegtőzik? amúgy meg a rektornál egy egyetemista szava egy tanáréval szemben...nehogy a végén még a kis tyúk rugódjon seggbe!!! én őt is megfenyegetném valami hasonlóval....

amúgy nem hiszem hogy a törvény vagy bármi tiltaná ezt,m a nővérem osztálytársa idén ment feleségül egy egyetemi prof hoz, aki most a tanára...

szerintem nem lehet gond ne fizessetek! Üdv

2008. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tárgyi bizonyíték a dologról, akkor mindent le tudtok tagadni!Nehogy már fél millát fizessetek ezért!!!!
2008. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Srapnel ***** válasza:
100%

Több dolog is eszembe jutott.


1. Teljesen igazad van, a zsaroló sokszor vérszemet kap.

2. Pont ezért ne fizessetek.

3. Egyetemen felnőtt emberek vannak, tehát jogotokban áll egymással járni. Ha teljesen korrektek akartok lenni, akkor csak annyit kell tennetek, hogy egyik tárgyból se legyen a tanárod. Sőt, ezt amúgy is érdemes megtenni!

4. Meg kell mondani a lánynak, hogy feljelentést fogtok tenni, ugyanis a zsarolás BTK-s tétel, főleg fél milliónál. Amíg nem tud bizonyítékot szolgáltatni, egyébként is le tudjátok tagadni. Ha tud, akkor érdemes megtudni, hogy azt mégis hogyan szerezte. Talán "kémkedett" utánatok?

2008. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!A párommal megbeszéltük, és nem fogunk fizetne. Nagyon óvatosak leszünk, hogy semmi alapja ne legyen a zsarolásnak.
2008. nov. 24. 07:59
 5/7 Srapnel ***** válasza:
Mindenképpen tudassátok vele, hogy ha folytatja, akkor feljelentést fogtok tenni a rendőrségen. Ettől már sok ember visszariad, ha nem, akkor figyelmeztetni kell még egyszer és ha ez sem használ, meg kell tenni a feljelentést. A rendőr meg majd szépen megbeszéli vele, hogy miért nem szabad ilyet csinálni. (Volt már ilyen a közeli ismeretségemben.)
2008. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Évi59 válasza:
Ne engedjetek a zsarolásnak! Nem fiog leállni, egy életre a ti pénzetekből akar majd könnyű pénzt szerezni!!! Ha komolyak a szándékaitok, házasodjatok össze! Különben, hogy bizonyítja be az illető, hogy van köztetek valami? A rektornak fotókat visz? Én nem törődnék vele, hanem elküldeném a francba, illetve felvenném a zsarolási szándékát, és visszafenyegetném. Harcra fel, különben végetek anyagilag...
2013. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Évi59 válasza:
Most látom, hogy régen írtad ki. Kíváncsi lennék, mi lett?
2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!