Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom semmibe vesz?

Figyelt kérdés
Érthetetlenül és csalódottan állok párom viselkedése előtt.Fél éve vettem el feleségül,van egy nagy fia és lánya.Mindketten házasok,külön élnek.Ami rendkívül rosszul esik,párom programokat szervez "gyermekeivel" és férjeikkel,azt velem nem egyeztetve.Ha megyek jó,ha nem akkor mennek nélkülem.Előfordult már hogy kettőnk megbeszélt programját mondta le,és inkább a közel 30 körüli gyermekivel kigondolt programot választotta.Nektek hogyan esne az ilyesmi?
2020. máj. 7. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Baromi rosszul. Szóltál már neki emiatt? Ha igen és semmi változás akkor szervezz a haverokkal vmit és mond le te is a közös progit. Hátha észreveszi magát.
2020. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Szarul esne. Nagyon.
2020. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha sérelmezem ezt,azt mondja neki hiányoznak a gyerekei és amikor ráérnek egyértelmű hogy hozzájuk fog igazodni.
2020. máj. 7. 14:37
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem kapcsolat haver, szerintem dobd a nőt. Amúgy már lehetett tudni hogy macerás a nő, ha több férje is volt már előtted.
2020. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a Hölgy?
2020. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

A te szereped konkrétan mi is a kapcsolatban?


Mert a jelek szerint a család tagja nem lettél, gondolom legalább a fizud hazaadod.

2020. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy férje volt előttem és 48 éves.Nagyjából egyidősek vagyunk.Igen éppen ez esik rosszul hogy miközben hangoztatja egy család vagyunk,az ilyen találkozások,programozások körüli döntésekből kihagy.Ők megbeszélik,menjek én is nekik az természetes.Ha megbeszéltünk aznapra közös kikapcsolódást mert jó az idő,akkor el van halasztva természetesen.
2020. máj. 7. 14:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Aztán mondom, hogy semmibe vesz, de nem lesz téged elég komolyan🤔
2020. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor a gyerekeivel akar élni vagy veled? El kellene döntenie. Szerintem ez így gáz. Olyan mintha te nem vele élnél csak mellette.
2020. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen nők miatt nem kezdek sosem olyannal, akinek gyerekei vannak.



Anyám is mikor elvált, gyakorlatilag mi gyerekei maradtunk a 100% fókusz, pedig mindketten bőven felnőttek voltunk. Soha de soha nem mondott semmire nemet, volt, hogy felhívtam, és nem szólt, hogy más programja lenne, simán beszélgettünk egy órát. A másik program meg elmúlt. Pedig csak annyit kellett volna mondania, hogy bocs, dolga van.


A legtöbb nőben valami eltörik a gyerekeknél, és onnantól képtelen saját életet élni, minden másra magasról tesz a gyerekein kívül.


Persze a szavak szintjén mindegyik vágyik párra, mindegyik akar családot megint, de a tettek a legtöbb esetben azt mutatják, hogy a gyerekeken kívül valójában semmi más nem érdekli.

2020. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!