Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy férfi belul elismeri, hogy rendes, tiszteletreméltó nő vagy, de ha kapcsolatba kerül veled, mégsem értékel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki azt mondta nekem egyszer, hogy én voltam egyedül az a lány, akit nem érdemelt meg.

De mégis, ha újra osszejonnenk, tudom, hogy nem banna szépen velem és nem ertekelne.

Talán már túl normális lennék és így unalmas?


Nem értem.. Nem értem, hogyha egyszer tényleg rendes, kedves, normális lány vagyok és ezt külső szemmel is így látja egy férfi, miért nem kellek akkor neki.. És miert adja meg azt a figyelmet egy olyan lánynak, aki mondjuk fele annyit sem tett le az életben és jellemileg is romlottabb, mint én.


Nem ego miatt mondom ezt. Nyilván nem vagyok tökéletes. De biztos más is tapasztalt olyat, hogy már többet nem tudna nyújtani magából, mert egyszerűen már mindent megtett, és mégis a férfi végül az áhított figyelmet és megbecsülést egy olyan nőnek adja, aki fele annyira sem érdemli meg.


Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy én még úgy sem érek semmit, ha a maxot kihozom magamból. Nem értem mi baj van velem és miért nem vagyok elég jó senkinek.



2020. máj. 7. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A parkaocsolathoz nem elég, hogy rendes, kedves vagy.
2020. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsük el a rendes kedvest, a libidóját nem mozgatod meg, nagyjaból erről van szó.
2020. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem szimplàn hazudott, hogy fenntartsa benned az érdeklődést...
2020. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj, túl jó vagy, lehet mint előttem írták nem vagy az esete, de ezt kétlem, de az is lehet, hogy túl sok az ellentét ami miatt nem lát közös jövőt.
2020. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Az 1-es és a 2-es nagyjából leírta a lényeget. A vonzalom és a szerelem nem döntés kérdése. Nem jössz be neki eléggé, nem kell ezt túlragozni, lépj szépen tovább. Az, hogy NEKI nem jössz be, nem jelenti azt, hogy gond van veled, vagy hogy nem vagy elég szép és jó. Majd lesz olyan, akinek úgy fogsz tetszeni, ahogy vagy, minden külső és belső tulajdonságoddal együtt.


33N

2020. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mert te nem tetszel neki eléggé, a másik nő meg igen. De ez nem belőled fakad - a kémiaert nem lehet tenni kedvességgel. Az egyetlen hibád hogy ilyenek utam futsz, keress olyat aki értékel. Érdekes hogy arra panaszkodsz hogy nem értékeli a kedvességet de mégse egy téged értékelő, normális férfi kell neked hanem olyan aki romlott lányokra hajtani. Ugyanazt csinálod.
2020. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De biztos más is tapasztalt olyat, hogy már többet nem tudna nyújtani magából, mert egyszerűen már mindent megtett, "


Szerintem ez a baj. Túlzottan mindent meg akarsz tenni, maxot nyújtani, az ilyen nem szokott jóra vezetni. Legyen az nő vagy fèrfi, aki ennyire kitarulkozik, ès ennyire mindent belead az áhított szerelemèrt, azt az ellenkező nem nem szokta èrtèkelni.

Tudod olyan ez, hogy neki a kisujját sem kell mozdítania, a másik akkor is csüng a szavaim, meg mindent megtesz, akkor már èrtèktelennè válik neki az egèsz, mert tudja, hogy nem kell különösebben megerőltetnie magát ahhoz, hogy megtartson.

Ha bele gondolsz, mint a gyerekeknèl. Ha elkènyesztetik őket, egyből mindent megkapnak amit szeretnènek, nem kell semmi után sem áhítozniuk, meg küzdeniük, mert egyből ott van, akkor nem is èrtèkelnek semmit igazán.

Szóval èn azt mondom nem kell a maximumot nyújtani, mert azzal csak az ellenkező hatást èred el. Pláne akkor, ha nincs viszonzása, úgy èrtem, hogy te még messze nem kapod meg ugyanazt a figyelmet, hozzáállást.

2020. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!