Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben van arra megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben van arra megoldás, hogy két felnőtt ember teljes "kontaktban" maradjon?

Figyelt kérdés

Fiatal férfi vagyok, egy fiatal nővel járok lassan egy éve. Minden téren tökéletes a kapcsolatunk (szexualitás, kommunikáció, tervek stb), tudjuk hogy fiatalok vagyunk és 1 év nem sok, de jelen szituációban egy életre tervezünk egymással. Nagyon szeretem, nem hagynám el.

Na már most mikor bemutatott a barátnőinek tök jól kijöttem velük. Van egy aranyos, kedves, értelmes és csinos barátnője (akivel talán kicsit több közös érdeklődési köröm is lenne) akivel érdekes a viszonyunk. Sose flörtöltem vele, nem értem hozzá másként, de nem úgy nézünk egymásra, mint két barát, igaz klasszikus felfalnálak nézésünk sincs.

Egy bálban táncoltunk egymással, ahol szikráztak a szemeink, de nem flörtöltem és nem nyúltam sehova, mégis ilyeneket mondott, hogy ez egy jó nap, meg úgy akart velem táncolni. Hamar leléptem tőle, éreztem hogy kis távolság nem árt. Majd egy koncerten egyszer semmi szándék nélkül félig átölelt, habár ennyi volt.

A koncert után pár héttel beszéltünk és mondta, hogy amióta attól a bandától hallgat számot én jutok az eszébe, és bűntudata van, pedig semmit nem tettünk, de tudja, hogy ha nem lenne barátnőm már randiznánk. Én rövidre zártam a beszélgetést, udvariasan hárítottam de nekem egyértelmű, hogy ez a lány járna velem, de tiszteletben is akarja tartani a barátnőjét. És ekkor elgondolkoztam, hogy igaza van, ha nem lenne a szerelmem járnék vele, de ez sok lányra elmondható. De nem dobnám el a kapcsolatom.

És itt jön a kérdésem: A távolságtartáson kívül lehet mást tenni? Lehet normális, baráti viszony így köztünk, még akkor is ha nem csalnám meg a barátnőmet? Jobb azért a kicsi távolság?


Párommal beszéltem erről, ő egyébként bennem és benne is bízik. Maga mondta azt, hogy bemutatás előtt tudta, hogy én és a lány barátja illünk egymáshoz, de azt is tudja, hogy én a páromat szeretem, és a barátja tiszteli őt, akinek amúgy a koncert óta barátja is lett, szóval lehet már benne is leültek ezek a dolgok.

Köszi a válaszokat előre is!


2020. máj. 7. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez a lany konkretan radmaszik. Nem vagyok feltekenykedo tipus, de hidd el, nem olyan artatlan. Mindent megtesz, hogy megszerezzen, es nem szivbajos a baratnoje miatt. Barmi is a szandekod, jobb lenne, ha ezzel tisztaban lennel.
2020. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan 8 hónap alatt ezeket csinálta csak, ezért nem tudom hova rakni. Én nem éreztem amúgy kifejezetten rám mászásnak, nem tett semmi olyan dolgot és barátnőmnek se ártott pedig tudott volna. Voltunk kettesben is már pl. Buliban beszélgetni amikor ilyen jeleket se adott.


Nincsen szándékom vele, csak nem értem miért tett/ mondott ilyeneket. Gondoltam én is arra hogy próbálkozna értem de ahhoz szolid és tudja jól hogy jó a viszonyunk a párommal.


Köszi a választ!

2020. máj. 7. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is ízléstelen, amit csinál. Ez az álszemérmesség is hányingerkeltő. Én is voltam ilyen helyzetben, hogy egy barátom párjával különösen jól kijöttünk, azt is elismerem, hogy külsőre is tetszett, de felnőtt fejjel ezek a dolgok annyira kevésnek tűnnek, hogy ezekért felforgassak mindent, ami kedves nekem és annak, akit kedvelek. Soha nem kezeltem úgy az illetőt, hogy jaj, ha nem lenne párja, mi milyen jók lennénk... Ez a nő egy gusztustalan qrva, de jól el tudta magát adni neked...
2020. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Anno letudtam azzal mikor nem volt neki fiúja/párja hogy neki valaki kell és azért csinálja mert nem tudja hova tenni a szitut.


Most van barátja, nem mondott és csinált azóta semmi ilyet, lehet leültek benne ezek a kedélyek. Egy félre értés miatt beszéltem erről vele tegnap, akkor merült fel bennem a kiírt kérdés. Látta anno hogy egy barátomnak írom hogy csinos stb. Igen, mert párom megkért hogy "ajánljam be a csajt nála". Ő azt hitte hogy én róla ömlengek. Mielőtt ez tisztázva lett akkor erre mondta hogy bűntudata van, végül pedig pedig mintha megnyugodott volna. Párom szerint lehet hogy én is és ő is egymásról gondoltunk sokat és nevetett egyet a szitun, hogy túl gondolom. Én bennem azért ez a kérdés felmerült.

2020. máj. 7. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4# Ezek szerint megvan köztetek a bizalom, ez nagyon nagy érték.

Szerintem jobb a távolság, egy kis flört miatt (én legalábbis) nem tenném kockára az amúgy jól működő kapcsolatomat

2020. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is arra jutok akárhogy is gondolom hogy a barátias viszonyt meglehet hagyni de nem kell semmi többet, komolyabbat az egésszel kezdeni. Az a kicsi távolság nem árt.
2020. máj. 7. 23:53
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez a tipus a legveszelyesebb. Nagyon kell arra is vigyaznod, hogy magadra ne haragitsd, mert barmire kepes.
2020. máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!