Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a párom velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom velem? Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

A párom esténként csikorgatja a fogát, izzad álmában, kiabál, beszél. Napközben a lábát rezegteti (mint mikor valaki ideges) és a száját is húzogatja.


Ahogy azonban velem bánik mostanában nem esik túl jól. Nagyon elkeseredtem. Mindig mondom neki, hogy velem MINDENT megbeszélhet. Reggeltől este 6ig dolgozik, utána ő vágyna arra, hogy elmenjen a haverokkal ide-oda. Nem akar szexelni, 10/9 alkalommal én kezdeményezek. Nem ér hozzám, nem szól hozzám. Nem akar közös programot. Ha itthon van csak bámul ki a fejéből mint valami depresszios.Állandoan utána pakolászok, kérlelem, hogy menjünk el sétálni, kirándulni, bicajozni stb. Ha meg akarom csókolni sokszor elfordítja a fejét, vagy ha nem akkor sem csinál semmit csak ilyen kényszerből hagyja, hogy csókolgassam/puszilgassam.. Nem beszél meg velem fontos dolgokat. Nem helyez előtérbe engem, mindig inkább a barátait vagy a családtagjait. Lekezelően beszél velem. Nem is akar igazán velem kommunikálni, hallani a hangján. Ha kérdezem mi a baja, aztmondja “semmi”, folyton hárít, azt mondja ezek a dolgok nincsenek így. A pénzét nem tekinti közösnek. Nem is tusom pontosan mennyi pénze van. Nem elkölteni szeretném, de én úgy gondolom ami az enyém az az övé is. Vele tervezek mindent, de most ez a helyzet kicsit elbizonytalanít. Néha azt gondolom, csak “lakótársak” vagyunk.. egy hete tart ez a depresszios hangulata, de a fentebb leirt dolgok már régebbóta tartanak.


Régen nem ilyen volt! Régen mindig hozzámbújt, szeretgetett, többet szexeltünk, programoztunk.


Mit csináljak, hogy visszakapjam a régi szerelmem? Tényleg olyan hatalmas elvárás a részemről, hogy az egész napos munka után inkább velem legyen itthon? Nyilvan menjen el néha másokkal is, hiszen mindenkinek szüksége van rá de ne mindig. Majdnem két éve vagyunk együtt. Elmondása szerint szeret és velem akar lenni. Valakinek van valami ötlete mi lehet a problémája és hogyan javulhatna a kapcsolatunk?


2020. máj. 8. 01:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

Az összes miért ilyen a pasim kérdésre ugyanaz a válasz: Mert ezt választottad.

Naponta jön ilyen kérdés. Tényleg ennyire nehéz rájönni erre a tök egyszerű válaszra?

2020. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Gondolom el sem olvastad. Nem volt ilyen! Szöges ellentéte volt annak ami most. Engedd már meg hogy feltegyek egy számomra fontos kérdést ide, hátha más is volt ilyen periodusban -remelem valtozni fog a helyzet-
2020. máj. 8. 01:19
 3/29 anonim ***** válasza:
18%

Nem, nem volt ilyen, maximum az 1-2 hónapos rózsaszín ködben. Unalmas ez a kibújó szöveg.

Én megengedem, hogy feltegyél bármilyen kérdést. Te is engedd meg, hogy én válaszoljak. Ha pedig valóban választ akarsz a kérdésedre, akkor talán gondold is át azokat a válaszokat, amiket kapsz.

2020. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 éve vagyunk együtt és nagyon max 3 hónapja van ez. Semmi köze a rózsaszín köd felszállásának.
2020. máj. 8. 01:26
 5/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Nekem elsonek valami drog jutott eszembe a hatterben.

Komolyan.

2020. máj. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Több verzió van, amire én gondolok.


1. Elmúlt az a nagy szerelem, ami volt és átalakult szimpla szereteté. Maradt a ragaszkodás, az együtt eltöltött idő/emlékek, ami összeköt titeket és ez tartsa vissza attól, hogy tovább lépjen és így igazából ennek a kapcsolatnak már semmi értelme, mert a leírtak alapján már nulla az érdeklődése feléd.


2. Van egy másik nő a képbe, aki jobban érdekli, mint te vagy talán már valami több is kialakult a nő és ő közte.


3. Valami lelki problémája van, amiről nem beszél, amit nem nagyon hinnék, de benne van a pakliba.


Valahogy próbálj meg vele beszélni erről, aztán ha nem változik semmi, akkor hagyd el. Aztán ha csak szimplán arról van szó, hogy ellaposodott, unalmassá vált számára a kapcsolat és ezáltal nem tudja már úgy kifejezni az érzelmeit, amik valójában vannak, akkor a hiányod által újból felszabadulnak benne az érzelmek és találtok megoldást rá.

2020. máj. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%

"A párom esténként csikorgatja a fogát, izzad álmában, kiabál, beszél." ez olyan álom, ami közben szorong/fél. A lábrázás pótcselekvés/feszültséglevezetés. Történt valami meghatározó az elmúlt 3 hónapban?

Had kukacoskodjak egy kicsit "Nem elkölteni szeretném, de én úgy gondolom ami az enyém az az övé is." és mi a tiéd/te mennyivel szállsz be?

2020. máj. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Lehet valami drog, es annak az elvonasi tunetei?

Nem gondolom normalisnak, hogy fekszik melletted es nem er hozzad, csokolozninsem akar. Ez hol normalis? :D sehol...... miota vagytok egyutt?

2020. máj. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez nem a "rózsaszín köd elmúlása" meg a "te választottad, egyed meg amit főztél" kategória. Másik nő a képben? (Valaki írta) Akkor mire fel a fogcsikorgatás meg a többi "tünet"? Ennyire ez nem kéne, hogy megviselje..

Férfiként mondom, hogy egy ember ilyen rövid időn belül csak úgy nem vesz 180 fokos fordulatot. Valamilyen negatív eseménynek történnie kellett.

Valaki írta, hogy drog. Nem is hülyeség. Meg kéne ezt beszélni vele, mert komoly ők lehet a háttérben

2020. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

"Férfiként mondom, hogy egy ember ilyen rövid időn belül csak úgy nem vesz 180 fokos fordulatot."


Mert általában nem is erről van szó, szimplán csak a kérdezők próbálják mentegetni a helyzetet. Igazából ezeknél a szituknál már az egész régóta érlelődik, aztán egyszer feltűnik nekik.

Én pl. mindig csikorgattam a fogam alvás közben, ha előtte nap keveset aludtam. A barátnőmnek 5, azaz ÖT év múlva tűnt fel.

2020. máj. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!