Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Bárhogy igyekszem kedveskedni, neki semmi nem tetszik. Ha dicsérem a külsejét, megsértődik, hogy hazudok neki. Amikor csináltam neki meglepetés ágybareggelit, azt is csak fikázta, meg hogy a kávé hol van. Itt durrant el az agyam, és a szemére hánytam mindent, hogy mennyire nem becsül meg és felőlem akkor mehet máshoz, ha velem ennyire kibírhatatlan. Na itt egészen megváltozott és azzal jött, hogy ilyenkor csak viccel, értékeli, amiket teszek és nem kellene mindent ennyire komolyan vennem. Amikor kritizál, akkor egyáltalán nem tűnik humorosnak, inkább dühösnek. Csak ilyenkor lesz alázatos hirtelen, ha ezt a szemébe mondom. Amig toleráns vagyok, addig meg úgy bánik velem, mint a szeméttel.
2020. máj. 8. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Bipoláris személyiségzavar omg. Vagy buta kislány szindróma, ő se tudja mit akar.
2020. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ne kedveskedj neki. Egy idő után majd értékelni fogja a különbséget.
2020. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát úgy látszik ezt èlvezi. Aztán mikor komolyra veszed a figurát, visszavesz. Tanulság, állj ki jobban magadèrt, ne hagyd, hogy leminősítsen.
2020. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
És ilyen nőnek jut pasi :D
2020. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
4# Ez ilyen, a normális emberek meg egyedül vannak. :D
2020. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg manipulatív, tipikus nárcisztikus attitűd: semmi se elég jó neki, mindig minden f. szba beleköt nem értékel semmit.

Ezért rendszerint miután kiprovokált egy jó kis veszekedést, elégedetten dől hátra. Mert unatkozik, ezért provokál. Jól kifogtad, sajnos sok jóval nem tudlak bíztatni.

Mondom nárcisztikus. Olvasgass róluk.

2020. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hétig ne "igyekezz" annyira! Majd utána esetleg. Hidd el fel fog neki tűnni a különbség és talán változtat a reakcióin.
2020. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat ne hari de nem lehet hogy te is tulerzekeny vagy?
2020. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy h...e p....csa. Lapát!
2020. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Angol nyelvterületen erre mondják, hogy backpedaling. Vagyis amint szembeállítod a tettével illetve annak rád gyakorolt hatásával, egyből "visszakozik". Hát ő nem úgy gondolta, hát ő viccelt, hát ő azt hitte nem fog zavarni, blabla. Manipulálni akar, szerintem hagyd a francba, de tényleg.
2020. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!