Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy pasi mással tisztességen meg tud ismerkedni, csak velem nem?

Figyelt kérdés
Volt egy exem, aki még anno barátnő mellett is írogatott nekem. Én meg csak azt láttam, hogy a barátnőjével hogy pózolnak mindenféle helyeken, míg nekem csak írogatott. De aztán egyszer csak otthagyta a barátnőjét, és elhívott utána hogy találkozzunk. Mikor szakítottak előtte nem is írt nekem, csak miután szakítottak rá egy hétre írt újra. Elmesélte hogy az ex barátnője csak kihasználta, ő mennyi mindent megtett neki, de ő sose volt vele megértő. Utána velem is szakított, de az új nőjével egy 8 hónap után jöttek össze. Tehát azt jelenti hogy vele tisztességen jött össze, mert neki nem más mellett írogatott, ráadásul már össze is kötötték az életüket egy pár hónap után. Mellette biztos nem volt senki sem képben, meg se említheti neki az exeket, ahogy elnézem milyen boldogok együtt.
2020. máj. 8. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Őbelé szerelmes lett, beléd pedig nem, csak bejöttél neki.

Vagy az új barátnő számára egy tökéletes barátnő alapanyag, akit örömmel felvállal, igazi nőnek érzi, te pedig valami miatt nem voltál ez a nő az ő szemében.

Nem azt jelenti, hogy nem is vagy az, de az ő szemében nem voltál..

2020. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem is felvállalt, be is mutatott a családjának, Facebookon is volt közös képünk. Csak ezek szerint az új nője többet érdemelt mint én, mert ő mellette nem volt más mikor összejöttek.
2020. máj. 8. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Te hajlandó voltál belemenni egy szeretői viszonyba, így a szemében leértékelődtél.
2020. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam szerető. Mert a barátnő mellett csak interneten beszéltünk, nem is találkoztunk addig, míg barátnője volt. Csak az esik szarul hogy velem olyan nehezen jött össze, míg velem szakított, mással meg össze tudott úgy jönni, hogy egyedül volt, nem volt senki sem a képben.
2020. máj. 8. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasas pont annyit engedett meg magának veled szemben, amennyit te eltűrtél neki.



Amúgy a sztori alapján magad sem értékeled túl magasra, miért várod, hogy más majd másként fog.



(btw, igazi tini sztori, ide oda összejövéssel, csalással, stb)

2020. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor rád talált még volt barátnője, amikor a következőre, akkor meg már nem volt. Hol itt a gond?
2020. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Látod... Te ilyen jó nő vagy... Mások feladják érted a kapcsolatukat, de melletted már nem ismerkednek.

Most így jobb már?

2020. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokra mentem vele.
2020. máj. 8. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Összejöttél egy férfival akirol tudtad hogy váltogatja a partnereit majd csodálkozol hogy veled is így bánt.


Miért is?

2020. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!