Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik hogy a dohányzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy a dohányzás miatt lesz vége mindennek? 25N

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél éve vagyunk együtt. De nem élünk együtt még. Valószínű nem is fogunk..

Mikor össze jöttünk akkor is dohányoztam, elfogadott.


Mostanában meg folyton ezzel szekál hogy tegyem le, nincs akaraterőm, kitartásom stb. . Oké hogyha babát akarunk természetesen leteszem nem gyujtanek rá terhesen az egyszer fix.


Azt mondja nincs élet célom.. Hát nem tudom a dohányzásnak mi köze van az élet célhoz???


Szerintetek csak hibát keres ami miatt majd szakithatunk? Mert amúgy minden rendben köztünk, szerintem annyira hogy már másba egyáltalán nem köthet bele.... Ezért jön a hülye dohányzással...


2020. máj. 8. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

A punci ereje még a dohányfüstöt is legyőzi!!

Csak aztán a punci mágiája elveszik, és így mindent belep a füst...


Amúgy ja. Ez így szakításgyanús 🤔

2020. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Büdös, drága, egészsegkárosító, kirohadnak a fogaid, hajad, ruhád, bőröd szád büdös! Undorító szokás!!
2020. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen, létezik ilyen, de az is lehet, hogy okot keres a szakításra. Akár ez, akár az - nyugodj bele, hogy vége.

Ffi.

2020. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Igen, létezik.

Van akit undorít a dohányzás. Amúgy meg az akarargyenge embereket senki se szereti.

Te vele lennél, ha az elveiddel ütközne valamelyik tulajdonsága?

Azt meg a fene se érti minek jött veled össze.

2020. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj, valamire rá kell fogni, szóval ja.
2020. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen létezik.


De!


Ezt az elején is tudta és így jött össze veled , így fogadott el így vagytok együtt 3 éve!


Nem most kell hisztiznie neki sem. Ha annyira zavar valakit a dohányzás akkor ne is kezdjen bele olyan emberrel kapcsolatba aki dohányzik.


De biztos azt hitte ha majd összejön veled te megváltozol és leteszed....kb mint mikor leszokik valaki a káros ételekről.

2020. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elvileg szeret, akkor miért akar megváltoztatni? Neki is vannak hibái nyilván, de én úgy szeretem őt ahogy van, eszem ágában sem volt megváltoztatni.


Szerintem ő nem szeret, egyedül saját magát szereti, ezért akar engem úgy formálni ahogy neki jó...

2020. máj. 8. 18:26
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Én is dohányzom (napi 2-3 szál) de van hogy hetekig nem gyújtok rá. Nem maga a dohányfüst zavar, hanem az ha azt látom egy nőn, hogy pusztítja magát. Márpedig ha napi 1 dobozzal szívsz az igenis önpusztító. Ebből én azt szűrném le, hogy nem érdekel az egészséged, ezáltal nem érrdekel az életed, nem vagy képes hosszútávon gondolkodni. Illetve a gyengeségnek is lehet a jele.
2020. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

"Elvileg szeret, akkor miért akar megváltoztatni?"


Ha valakit szeretsz, akkor nem akarod nézni, ahogy tönkreteszi magát.

2020. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Jó nagy bunkó már ne is haragudj ... ezzel hogy cseszeget egy függőséged miatt aztán nagyon segít vele :D Mondd neki, hogy vagy támogasson a leszokásban vagy hagyjon békén vele. Biztosan ő tökéletes és nincs rossz szokása.


Én is ugyanígy voltam csak én férfi vagyok. teljesen ugyanennyi idő után kezdte nekem is mondogatni hogy zavarja a füst, érdekes az elején még nem zavarta? Vége is lett nem sokkal ezután. A vicc, hogy azóta leraktam a cigit már két éve :) És nem ő miatta, hanem magam miatt. Cseszegetéssel nálam senki nem ért még el semmit.


Szóval a lényeg, hogy itt már más a probléma, nem a cigaretta.

2020. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!