Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szerint őrültség hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint őrültség hogy a partnere az exével vagy akivel kavart valaha jó kapcsolatot tart és beszélget? Kinek mennyi fér el? Bizalom megvan?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nálam annyi fér bele ha szülinapra kölcsönösen felköszöntik egymást. Ha már kapcsolatot tart, beszélget, esetleg találkozik is az exekkel, azt már nem tartom helyesnek.
2020. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem, nálad nincs meg a bizalom.

Tudod, egy szakítás után nem kell, hogy ősellenségként tekintsetek egymásra... ez jobb helyeken nem így megy.

2020. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló.

Második válaszoló kicsit kifejtenéd nekem az elképzelésed hogy mi fér bele?

És ha olyannal ápol kapcsolatot akivel korábban megcsalt?

2020. máj. 10. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Számomra ez kizáró ok. Nekem sincsenek az életemben az exeim. Vagy azért merz jó kapcsolat volt és fájdalmasan lett vége úgy, hogy nem tudnám lezàrni, ha az életemben maradna és tovább fájna, vagy azért, mert egy nagy nulla volt és akkor meg minek tartogassam az életemben, ha emberileg nem jött be.


Szóval nem, nincs ex az életemben, nincs senki a páromon kívül az életemben, akivel valaha szexeltem vagy jártam és ezt fordítva is elvárom. Ha látom valahol valamelyiket, tudok barátságosan köszönni meg kényszerből csevegni vele a piroslámpánál vagy a boltban sorbanállásnál, de ha szabadidőmben vele kellene lógni vagy irogatni, arra azt mondanám, hogy kösz, nem, ezt annak idején kellett volna.

2020. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Fiatalabb koromból nekem is van olyan exem, aki jóban volt az összes exével (kettővel). Soha többé nem jönnék össze ilyennel. Miután ő szakított velem(!), azt akarta, hogy barátok maradjunk. Szerintem ez bizarr és egészségtelen.


25/F

2020. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Hasonlóképpen gondolom, hogy egy jó kapcsolatban exnek helye nincs, felszínes helló szián kívül

2020. máj. 10. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Hat ezaz! Az en parom ezt nem erti meg! 😡😡😡😡😡
2020. máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még az enyém se mindig akarja, ha nem mond le róluk belőle is ex lesz.. 😂
2020. máj. 11. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg szinte az osszes exem a haverom maradt, egyik baratomat se zavarta - csak azert mondom, hogy ne legyetek annyira meggyozodve arrol, hogy csak a ti nezopontotok "normalis".
2021. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!