Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom rögtön ugrik amint az anyja szól neki? bővebben.

Figyelt kérdés

Múltkor is már belemelegedtünk az együttlétbe, pucérak voltunk, erre telefonál neki az anyja/apja, hogy mostmár jó lenne ha hazamenne.(nem volt semmi vészhelyzet, csak szimplán menjen haza) Rögtön felöltözött és indult is. Én meg csak pislogtam, hogy most mi van??

Ő 25 éves...



2020. máj. 11. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyta félbe a dolgokat? Nem semmi. Kifogtad az aranyhalat. Szerintem legközelebb leckéztesd meg. Kényeztesd orálisan majd hagyd félbe és küldd haza anyucihoz. Nem normális. Hány éves? Gondolom 25 vagy afelett. 25 évesen tudod mibe szólhattak bele anyámék. Semmibe.
2020. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, minden félbemaradt. Felkapkodta a ruháit és elhúzta a csíkot.

Nekem nem normális, hogy ennyire kötődik a szüleihet, ennyire anyuci pici fia...DE minden más jó vele.

2020. máj. 11. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, még ha szoros is a kapcsolata a szüleivel. Vele kéne beszélni arról hogy ezt miért csinálta, miért viselkedik úgy ilyenkor mintha 12 éves lenne.
2020. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről, neki ez teljesen normális, nem gondolná hogy túlzásba esnek.

Pedig többször is, mikor szexelünk, valahogy mindig eltalálják a szülei és akkor telefonálnak neki, ő meg persze felveszi és trécsel velük, miközben mindketten pucéran fekszünk...

2020. máj. 11. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szex közben felveszi lenne egy kis édes bosszúm. Hallhatóan elkezdeném őt vagy magamat kényeztetni.
2020. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add vissza neki. Kényezdtesd kicsit, majd hagyd félbe és lépj le. Meglátod mennyire édes a bosszú és mennyire lefog szokni arról
2020. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Később is erre számíthatok? Ha valaki anyuci pici fia, az nem marad mindig az? Mikor a szüleinél vagyunk, akkor is mindig becézgetik őt a szülei, pici fiam, fiacskám

Vagy ebből előbb-utóbb ki fog nőni?

2020. máj. 11. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hulye!
2020. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fig levalni egy konnyen ha 25 evesen ilyen.........
2020. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, még a szüleivel él. Az nem lenne baj, de 25 évesen még telefonálgatnak neki, mikor a barátnőjével van, hogy mostmár menjen haza? Erről a tizenéves kor vége felé illik leszokni. Minek menjen haza, mit akarnak vele? Betakarni és megpuszilni, mielőtt ők is elmennek lefeküdni, vagy mi? Más "gyerekek" ilyen idősen maximum hetente látogatnak "haza" anyuékhoz, ők meg nem bírják ki este tízig, hogy megnézzék, még mindig ugyanaz a fej van-e a nyakán, mint pár órával azelőtt. Vicc. :D


Ennyi idősen már ne várj tőle igazi/jelentős változást, főleg így, hogy igénye sincs rá. Sőt, ha neadjisten komolyabbra fordulna a kapcsolatotok, sokkal rosszabb, sokkal gázabb dolgokat is megtapasztalsz majd tőle, ami a szüleivel való viszonyát illeti (és azt, hogy ahhoz képest hol helyezi el a párkapcsolatát).

Sok itteni kérdésben vannak ilyen példák, amikre egyfajta ablakként tekinthetsz a jövőbe. A legkommerszebb az, hogy anyukához kell költözni, de olyan is van, hogy anyukát vinni kell a nászútra. ;D


Az egyetlen tanácsom az lenne, hogy a józan eszedet használva inkább engedd el ezt a kapcsolatot. Látom, hogy írod, hogy egyébként minden más jó vele. De ne aggódj, már most is furcsán nézel rá (ezért írtál ki kérdést), nemsokára úgyis halálosan fog idegesíteni.

2020. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!