Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a barátnőmnek, vagy hagyjam, és válasszam a másik lányt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a múltkor kiderült, hogy másnál aludt a barátnőm, de állítása szerint semmi nem történt, amit nagyon el akarok hinni de sajnos nem tudok..Akkor szakítani is akartam vele, de órákon keresztül sírt és megsajnáltam, gondoltam adok egy utolsó esélyt a 3 évre való tekintettel amióta együtt vagyunk. Csak az a baj, hogy állandóan ez jár a fejemben, de mellette azt is érzem, hogy 3 évet nem akarok ezért eldobni.. Miután ezt megtudtam elkezdtem beszélni egy lánnyal, nem akartam semmit, de annyira jól elbeszélgetek vele, meghallgat, és igaz nem törtent semmi, de baratnomet kb havonta 1szer ha ra lehet venni egy szexre mert allandoan faradt.. De ezzel a masik lannyal sem akarok jatszani,kapcsolatot akar, napok ota gondolkozom mi lenne a helyes, de teljesen donteskeptelen vagyok koszonom a segitseget
2020. máj. 11. 16:11
1 2
 1/11 Lachesys ***** válasza:
89%

szerintem egyaltalan nem szereted mar a barátnődet, vagy a kanossag jobban mozgat teged mint a jozan esz. a masik lanyt meg nem szereted hanem kedveled es jo lenne vegre dugni egyet


inkabb legyel egyedul, nem tul jo felutes h atugrasz egyik norol a masikra, ez nem szerelem meg parkapcsolat hanem ilyen jarogassunk es dugogassunk mentalitas. nincs vele baj csak ne nevezzuk parkapcsolatnak lol.

2020. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Havi 1 szex esetén már halott a kapcsolatod így is - úgy is. Semmi intimitás nincs köztetek. Még beszélgetni sem tudtok már. Milyen érték van ebben, amit megmentenél?
2020. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Savlekotő ***** válasza:
77%
Havonta egyszer meg engedi hogy hozzá nyúlj,hozzád fáradt, tudod ki tökölne vele,sok mai lánynak csak lakhatási kapcsolat kell. Nincs szex csak havi egyszer mintha a fogát húznák, mással alszik,ne légy ekkora madár..
2020. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szereted még a barátnőd? Vagy csak a megszokás. Ő is hasonlóan érezhet, ha alig van szex és összefeküdt mással.
2020. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Savlekotő ***** válasza:
27%
Az meg eleve halott kapcsolat ahol nőt vagy férfit havi egyszer úgy kell rávenni a szexre ami alap dolog...
2020. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts már. Sajnálsz három évet, nemsokára 4 évet sajnálhatsz. Csak megy az időd, a kapcsolatod meg már megdöglött. Pont hogy azzal követsz el hibát, hogy húzod tovább ezt a s.zartengert.

Adj inkább magadnak esélyt hogy mással boldog legyél.

31n

2020. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak az nem világos, hogy mit takar a másnál aludt? Egy vadidegen srác, vagy valami fiúbarátja? Azért nem mindegy.
2020. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
65%
Ha még nem vagytok összeköltözve, nincs anyagi függés, akkor menekülj a csajodtól, amíg teheted. Főleg ha akadna más is akit megkettyinthetsz. Persze, nehéz kilépni egy hosszú kapcsolatból, de az, hogy egyáltalán kiírtad a kérdést azt jelenti, hogy te is tudod mit kell tenned.
2020. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Válaszd a másik lányt.
2020. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hanyagolnám a narátnőt ezek után.
2020. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!