Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Ő egy olyan lány, aki mindent megtesz nekem kérnem sem kell. Elfogadott egy gyerekkel, nem bánja ha a hétvégéket amikoris kettesben tudnánk lenni, inkább a fiammal töltjük. Elhalmozza a gyerekemet mindennel, szó szerint! Süt, főz.. neki/nekem.


Keveset tudunk együtt lenni a külföldi munkánk miatt. De telefonon napiszinten kamera hivasozunk, beszélünk..


Vele tervezek, tényleg tökéletes, kívül belül egyaránt.

Mégis nagyon sok olyan eset volt, hogy pl veszekedtünk 1-2 napot nem beszéltünk és le buktam nála hogy új nő ismerőseim lettek fb.-on

Volt hogy írogattam is, és ami a legnagyobb hiba volt talán az az, hogy talált egy veszekedést követő békülés során egy SMS-t amit a fiam anyja írt, hogy akkor megyünk - e enni együtt.


Na ezt mindig a fejemhez kapom, és tulajdonképpen jogosan, hiszen ugye ő nem egy olyan nő az életembe akit pl a disco WC - Ben megdugtam és soha többé nem találkozunk. Hanem heti szinten kapcsolatban kell lennünk a gyerek miatt. De tényleg nincs szándékom vele már ki bekulni sőt egy nő sem érdekel komolyan a barátnőmön kívül, de ezt ugye már soha nem fogja elhinni. Nem tud bízni bennem, kételkedik, veszekszik stb.


De sajnos én ilyen vagyok... Hogyan nyerjen vissza a bizalmát? És hogyan változtassak magamon???


2020. máj. 11. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig, minden változik. Ha ezeket tudod, akkor mond el neki. Itt mindenki tökéletes világban él, sose volt más az életében, mint a párja és sosem dugnának senkivel sem wc-ben. Kicsit le kell menni a realitás szintjére, én a te helyedben egy szuperprojektet tennék az életembe, amivel valszeg minden problémád megoldódna: kivinném magammal oda, ahol én dolgozom. Sose dolgoznék úgy külföldön, hogy a családom máshol él. Ebből annyi probléma származik, amit simán ellensúlyoz az a néhány apróság, hogy külföldön kell élni. De tényleg:)
2020. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő is kint dolgozik. Két hetente jár haza, én meg hétvégenként.. Sajnos Ausztrián belül elég messze vagyunk egymástól, nem megoldott az itteni találkozás. Egyelőre nincs más választás, bár én nagyon szeretném hogyha otthon találna munkát magának, és legalább minden hétvégén haza várna..
2020. máj. 11. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"le buktam nála hogy új nő ismerőseim lettek fb.-on"

Ezzel pontosan mi is a baj? Természetes, hogy az embernek vannak ellenkező nemű ismerősei; ha már ezt megcsalásnak érzi a barátnőd, akkor betegesen féltékeny.

Jót tenne, ha nagyobb szabadságotok lenne a kapcsolatban.

2020. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk ez tény, hogy én sem viselem el hogy neki idegen férfiak legyenek ismerősei.. Mert minek? Ha valakit ismer nyilván semmi gond nélkül legyen ismerőse.


És ő ezt ugyanígy gondolja, az idegen nőkkel kapcsolatban..

2020. máj. 11. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen az ismerős mizérián változtatni kell. Ha nem viseled el a férfi ismerőseit, akkor az elég nagy baj.
2020. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!