Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, de csak hetente 2-3 nap tudunk találkozni. Mostanában semmiről nem számol be nekem, nem tudom mit csinál egy nap azon kívül, hogy munkába megy, merre jár, kivel van. Egész nap szinte alig beszélünk. Amikor pedig írom neki, hogy most ráérek találkozni, akkor sem jön rögtön. Miért lehet ez? Nem vagyok neki fontos?
2020. máj. 11. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira, nem érdekled azért ilyen, és indulj ki magadból mindig ha neked fontos valaki mindent elmondasz neki, ha meg nem nyilván nem, és ha te többet adsz bele valamibe és kevesebbet kapsz annak oka van,ő nem ugyanúgy érez és ő nem úgyanúgy gondol rólad ahogyan te róla ennyi az egész. Ő lazán vesz téged te őt nem ez ilyen egyszerű.
2020. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy én úgy érzem, hogy nem vagyok fontos neki. Azt mondta, hogy de fontos vagyok neki. Mit csináljak ilyenkor?
2020. máj. 11. 20:26
 3/14 Savlekotő ***** válasza:
52%
1 Miért kéne minden légvételről beszámolni,és azonnal ugrani,ez már maga őrjítő tud lenni ezt engedd el mert el marod a pasikat.. Nincs is találkozás,alig beszéltek,4 hónap,ez nem kapcsolat, ez tingli tangli é ő már kifelé tart amit nem csodálok.. :(
2020. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem minden légvételéről kellene beszámolnia, de a napunk amikor nem vagyunk együtt az kb 5-6 mondatból áll. Csak akkor beszélgetünk normálisan amikor együtt vagyunk. Ez az elejétől fogva így van, csak azt hittem fog változni a helyzet. Nem hiszem, hogy rossz barátnő lennék.
2020. máj. 11. 20:30
 5/14 Savlekotő ***** válasza:
Nem a rossz barátnőség a lényeg,nem egyezik a szeretet nyelvetek minden bizonnyal.
2020. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Már megbocsájts kérdező, de mégis minek nézed a barátodat? Írsz egy üzenetet, hogy most ráérek, és elvárod, hogy rögtön ugorjon?

Ha többet szeretnél tudni a napjáról, akkor kérdezz.

2020. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te több törödést igényelsz, amit ő nem tud (és ahogy látom nem is akar) megadni. A napi 5-6 mondat szerintem mondjuk valóban nagyon kevés. Keress mást szerintem.
2020. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én kérdezem mindig, de már kezd nekem kínos lenni, hogy ő nem érdeklődik viszont
2020. máj. 11. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben a miérteken kattognak, mikor semmi értelme. Szóltál neki hogy mi a gond, őt ez nem érdekelte és nem változtatott, ügy lezárva. Lehet semmi gond vele, csak tényleg neki sok amit te akarnál, de a lényeg hogy nem működik és nem is fog, mert nincs változás. Megpróbáltátok, nem ment, tovább kell állni.


Nem a miérten kell izgulni, mikor pont az amit nem tudsz kitalálni. Amit kell azt már tudod, nem érzed jól magad a kapcsolatban és ez nem fog jobb lenni - ez az infó elég ahhoz hogy megfelelően dönts.

2020. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Savlekotő ***** válasza:

Én kérdezem mindig, de már kezd nekem kínos lenni, hogy ő nem érdeklődik viszont

Ha a másikat már az is zavarja hogy jó reggelt kívánsz érdeklődsz stb ő meg érdektelen szinte zavarod, és neked kínos,akkor ez 4 hónap után már csak nyögve nyelés.

2020. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!