Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok 17voltam mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok 17voltam mikor osszejottunk az elejen minden tokeletes volt aztan en idokozben ugy ereztem hogy nem akarom meg lekotni magamat nem ereztem hogy szeretem nem ereztem nokent magamat mellette. Nem voltam sose pasizgatos nem is lennek az?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtunk mar nagyon sokat aztan vegul szakitottam.. Na igen am csak most ugy erzem hogy beledoglok.. Beszelgetunk.. O is szeret.. De nem tudom ilyen helyzetben hogyan lehet helyesen dönteni? Tipikus se veled se nelkuled.. 1eve volt az eljegyzes is.. Es megijeszt a tudat hogy mindent elorol kell kezdenem..
2020. máj. 11. 21:04
 1/7 Lachesys ***** válasza:
100%
eljegyzes mi?:D hagyjuk mar. ez egy kifujt tiniszerelem, kesz. csak o volt az elso es ezert ragaszkodsz.
2020. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“Megijeszt a tudat hogy minden elorol kell kezdenem”


Bakker, 22 éves vagy😂Előtted az egész élet. Úgy beszélsz, mint egy életunt nyugdíjas. Inkább lennék egyedül, mint egy kapcsolatban, amire nem vágyok.

2020. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó, hoztál egy döntést. Persze, hogy félelmetes, de azzal nem segítesz, ha tartod vele a kapcsolatot, sosem fogod tudni lezárni, és nyitni más felé.
2020. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Társfüggő vagy..
2020. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ő az első..elotte volt egy 1 eves kapcsolatom.. Es ez nem az a tipikus tini szerelem volt.. Sokkal melyebb.. Mar gyujtogettunk a hazra eskuvore..es igen en is arra gondoltam hogy nem tudok egyedül lenni.. De vele se jó de nelkule se..
2020. máj. 11. 21:26
 6/7 anonim válasza:
100%

5 év az akkor is 5 év. Fél évtizedet nem lehet csak úgy lezárni, bárki bármit okoskodik. Én azt mondom, hogy nem a GyK-n kapott válaszok fognak neked segíteni meghozni a végső döntést.

Ma lehet itt a válaszolók arra a belátásra térítenek, hogy ne beszélj vele, ne keresd, aztán úgyis valamelyikőtök ráír a másikra, főleg ha még mindig szeretitek egymást. Új kapcsolatot kezdeni pedig tényleg nem könnyű, de ha eljön az ideje úgyis lesz valaki, akivel újra bele tudsz vágni.


De az is lehet, hogy a mostani párod, akivel szakítottál fog visszajönni az életedbe. Lehet, hogy sose lesz már tökéletes ki tudja. De én amennyit megéltem és amennyire látom a körülöttem élőket, tudom, hogy egy párkapcsolat se az. Amelyik ember azt mondja, hogy van egy öt éves kapcsolata és nem szar néha, az hazudik, vagy valamelyik fél totál alárendeli magát a másiknak. Vannak dolgok, amiket persze nem szabad eltűrni és vannak dolgok amiket nem tehetünk meg egy párkapcsolatban, de ha van egy ember, akivel öt éve együtt vagytok és szeretitek egymást akkor az jelent valamit.

2020. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
háhh ugyanígy jártam. 16-7 évesen jöttem össze az első barátommal középsutiban, és 4 évemet rááldoztam, dehát mindegy nem baj. Végül nyomós indokból vége lett és sokkal jobb dolgokat megtapasztaltam, amiről úgy gondolom bárcsak hamarabb megéltem volna, és nem azért, mert nem találom szépnek azt, amikor valakik elsőre megtalálják az igazit, mert az is könnyen lehet. De az én esetembe én túl sok jelentőséget tulajdonítottam az első barátomnak és 2 év volt kb az igaz kapcsolatunk, és plusz 2 év csak arról szólt hogy voltunk egymás mellett, de már kifújt az egész. Az idő értékes dolog, ebből megtapasztaltam én is.
2020. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!